Volkan Konak üzücü haberi Beykoz’dan verdi

Volkan Konak üzücü haberi Beykoz’dan verdi

Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak, Beykoz’da sahne aldığı bir mekânda hayranları üzecek açıklamalarda bulundu.

Karadeniz müziğinin sevilen ismi, ünlü şarkıcı Volkan Konak, Beykoz’da bir mekânda müzikseverler ile buluştu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Konak, hayranları üzecek açıklamalarda bulundu.

“HAZİRAN’A KADAR KONSERİM OLMAYACAK”

Yılbaşına planlarına dair konuşan Volkan Konak, "Yılbaşı bizim çamaşır günümüz biliyorsunuz, Antalya'da sahnede olacağım. Ondan sonra 6 ay çalışmama kararı aldım, albüm çalışmalarına ağırlık vereceğim 20 Haziran'a kadar konserim olmayacak, defteri kapattık. Bedenime uygun eserleri seçeceğim." dedi.

Albümünde başkalarının da eserlerinin olacağını aktaran Konak, "Önemli olan o eseri bedenine uygun giymek, elbise gibi... Eğer sana yakışıyorsa o elbise, altta kimin yazdığının bir önemi yoktur, çok saygıdeğer bir şey imza ama o eser artık senin oluyor." ifadelerini kullandı.

“6 AY BOYUNCA İYİCE DİNLENECEĞİM”

Pandemi nedeniyle geçtiğimiz sene sahne almayan Konak, "30 senede sadece bir kere sahneye çıkmadım ve evde kutladım. Hiçbir zaman cumartesi ve pazarım olmadı ama artık bu 6 ay boyunca iyice dinleneceğim." diye konuştu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.