Yeşilay Beykoz’da kongre heyecanı

Yeşilay Beykoz’da kongre heyecanı

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Beykoz Şubesi 3. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Dr. Mahmut Talha Uçar, yeniden başkanlığa seçildi. 

Toplumun ve gençliğin beden ve ruh sağlığını tahrip eden tütün, alkol ve madde bağımlılıkların yanında, kumar, internet ve teknoloji bağımlılığı ile de gençliğe ve topluma zarar veren bütün zararlı alışkanlıklarla mücadele eden Türkiye Yeşilay Cemiyeti Beykoz Şubesi 3. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Düzenlenen toplantı, Yeşilay Cemiyeti Beykoz Şube Başkanı Dr. Mahmut Talha Uçar ile üye ve delegelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı. Açılış ve yoklamanın ardından sağlanan yeterli çoğunluk sonrası, Şube Başkanı Dr. Mahmut Talha Uçar, faaliyet raporunu genel kurul üyeleriyle paylaştı.

Faaliyet ve denetim raporlarının okunarak üyelerin oylarıyla kabul edildi. Konuşmaların ardından, yeni yönetim kurulu oylanarak seçim gerçekleştirildi. Dr. Mahmut Talha Uçar, yeniden oy birliği ile başkan seçildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.