Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Yöre derneklerine referandum ziyaretleri sürüyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in yöre derneklerine yaptığı ziyaretler sürüyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in yöre derneklerine yaptığı ziyaretler sürüyor. Beykoz'a dair hizmet, yatırım ve gelişmelerin konuşulduğu buluşmaların

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yöre derneklerine yaptığı ziyaretler sürüyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yöre derneklerine yaptığı ziyaretler sürüyor. Beykoz’a dair hizmet, yatırım ve gelişmelerin konuşulduğu buluşmaların adresi bu kez Beykozlu Ordulular Derneği, Beykoz Gümüşhaneliler Derneği, Ardahanlılar Derneği, Erzurumlular Derneği ve Beykozlu Çankırılılar ile Kars Ardahan ve Iğdır Dernekleri oldu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ziyaretleri sırasında yöre derneklerinin başkanları ve üyeleriyle sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu, ilçeye dair ve belediye hizmetlerine yönelik soruları yanıtladı.

Dernek Başkanları, yönetim kurulları ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyaretlerde, Başkan Çelikbilek’e Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Tacettin Aksu ve Yakup Özbek ve Mahmut Gülbasar eşlik etti.

Başkan Çelikbilek: Her zaman vatandaşlarımızın yanında olacağız

Ziyaretlerinde belediye hizmet ve çalışmalarıyla ilçe sakinlerini mutlu etmeyi hedeflediklerini ifade eden Başkan Çelikbilek “Yerel yönetimler olarak vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini artırmak için elimizden geleni yapmaktayız. Her zaman vatandaşlarımızın yanında ve hizmetinde olmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

“Milletimizin tercihiyle demokrasi de güçlenecek”

Başkan Çelikbilek ziyaretleri sırasında ülkeyi bekleyen referandum ve anayasa değişikliğine ilişkin de konuşarak: “Ülkemizin gündeminde malum, referandum var. Bu bir rejim değişikliği değil. Burada halkımız bir irade belirleyecek. Daha güçlü bir Türkiye için kendisini yönetecek en iyi sistem için karar verecek. Bu karar aynı zamanda ülkemiz için demokrasiyi güçlendirme fırsatıdır. Halkımızın yapacağı tercih ülkemizin dolayısıyla da Beykoz’un kaderini belirleyerek güzel günleri için vesile olacaktır. ”  şeklinde konuştu.  

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı