Yücel Çelikbilek’in ismi Kars’ta yaşatılıyor

Yücel Çelikbilek’in ismi Kars’ta yaşatılıyor

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, geçmiş dönem Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in ata toprakları olan Kars’ı ziyaret ederek Çelikbilek’in adını yaşatan mekânları gezdi. 

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve beraberindekiler, geçmiş dönem Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in memleketi Kars’ı ziyaret ederek Çelikbilek’in ismini yaşatan mekânları gezdi.

Ziyarette Murat Aydın’a, Belediye Başkan Yardımcısı Selami Keskin, Meclis Üyesi Adem Sefer ve Bülent Gökdağ ile Ahmet Çelikbilek ve Selim Belediye Başkanı Çoşkun Altun eşlik etti.

Kardeş şehir olan Selim Belediyesi’ni ziyaret eden Aydın ve beraberindekiler, Altun ile ortak çalışmalarımıza dair istişarelerde bulundu.

Daha sonra, Yücel Çelikbilek'in ata toprakları olan şehirde onun adını yaşatan mekânlardan Yücel Çelikbilek Kültür Merkezi ve Yücel Çelikbilek Parkı gezildi. 

Gün boyu devam eden ziyaretlerde AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın ile bir araya gelen Murat Aydın, parti çalışmalarımız üzerine bir sohbet etti.

Ziyaretini sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Murat Aydın, “Kars'ın tarih kokan sokaklarında misafirperver insanlarıyla buluşup, Beykoz'daki Karslı hemşehrilerimizin selamlarını iletiyoruz. Sıcak ev sahiplikleri için Selim Belediye Başkanımıza ve Kars'ın güzel insanlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.