101 genç Beykoz'da hocalık ve hafızlık icazeti aldı

Fatih Medreseleri Vakfı'nın Beykoz'daki genel merkezinde düzenlenen törende 101 genç hocalık ve hafızlık icazeti aldı

 Fatih Medreseleri Vakfı'nın Beykoz'daki genel merkezinde düzenlediği törende, 18 yaşındaki 20 öğrenci “hocalık” yaşları 7-19 ar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fatih Medreseleri Vakfı’nın Beykoz’daki genel merkezinde düzenlenen törende 101 genç hocalık ve hafızlık icazeti aldı

 Fatih Medreseleri Vakfı’nın Beykoz’daki genel merkezinde düzenlediği törende, 18 yaşındaki 20 öğrenci “hocalık” yaşları 7-19 arasında değişen 81 öğrenci de “hafızlık” icazeti aldı. Vakıftan yapılan yazılı açıklamaya göre, icazet töreni vakfın Beykoz’daki genel merkezinde gerçekleştirildi. Sami Geniş ve Fatih Uslu’nun ikindi ezanı düetiyle başlayan töreni Osman Bayraktar ve Sadullah Vural üstlendi. İcazet törenine Türkiye’nin birçok yerinen gelen vatandaşlar da katıldı.

Programda hafız kardeşler Adem Bilir ve Fatih Bilir, Kur’an-ı Kerim tilavetinde bulundu. İcazet alanların da selamlama konuşmaları yaptığı organizasyonda, 7 yaşındaki hafızlar vatandaşlara gül takdim etti. Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar’ın da vatandaşlar hitap ettiği etkinlikte, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz’daki darbe girişimi esnasında şehit düşen vatandaşlar için okunan hatimlerin duası yapıldı.

101 genç Beykoz'da hocalık ve hafızlık icazeti aldı
Bizi Takip Edin