3. Köprü'nün gölgesinde Halı Saha maçı!

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Erkan Kandemir, 3. Köprü'nün geçtiği Beykoz Poyrazköy'de halı saha maçı yaptı.

Sağlık Bakan Yardımcısı ve AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Erkan Kandemir, seçim çalışmalarını…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Erkan Kandemir, 3. Köprü’nün geçtiği Beykoz Poyrazköy’de halı saha maçı yaptı.

Sağlık Bakan Yardımcısı ve AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Erkan Kandemir, seçim çalışmalarını sürdürdüğü 3. köprünün geçtiği Beykoz Poyrazköy’de AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen halı saha maçında oynadı. Kandemir, “Böyle büyük bir projenin gölgesinde maç yapıyor olmak aslında Türkiye’nin bugünden sonraki ufuklarını göstermesi adına da çok kıymetli ve önemli” dedi.

Poyrazköy’de 3. Köprü’nün hemen yanında sahil kenarında gerçekleştirilen halı saha maçında Erkan Kandemir’in yanı sıra kadroda SKM Başkanı Tuncer Dede, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Sağlam, AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler, Belediye Başkan Yardımcısı M.Hanefi Dilmaç, Meclis Üyesi Furkan Köse ve 6. Dönem Meclis Üyesi Necati AK gibi isimlerde yer aldı.

Son derece coşkulu geçen maç 3-3 sonuçlandı.

Milletvekili adayı Erkan Kandemir, yapılan halı saha maçı sonrası Poyraz AK Kafe’de gençlerle sohbet gerçekleştirdi. Tüm vatandaşların 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Kandemir, “3.Köprünün yanındayız. Ayağında top oynadık arkadaşlarla, gençlerle. Öncelikle genç arkadaşlarımızın, tüm vatandaşlarımızın, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz” dedi.

Gençlerle bir arada olmanın verdiği mutluluğu ifade eden Kandemir, “Tabi genç arkadaşlarla bir arada olmak, top oynamak, bugünü yad etmek sporu, sporun altını çizmek önemliydi. Ben Beykoz teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Hele hele böyle büyük bir projenin gölgesinde maç yapıyor olmak aslında Türkiye’nin bugünden sonraki ufuklarını göstermesi adına da çok kıymetli ve önemli. Çok keyifli bir maç yaptık arkadaşlarla” şeklinde konuştu.

AK Parti’nin gençlere verdiği öneme de değinen Kandemir, “Bugün AK Parti gençlikle ilgili söylemlerinde hep vurgu yaptığı şeylerden bir tanesini hatırladık ve hatırlattık. AK Parti gençleri yedek kulübesinde değil, tam da sahada istiyor. Belki bunu da gösteren küçük bir futbol müsabakası bu. Bu anlamda biz çok şanslıyız AK Parti gençliği olarak. Bizim partimiz, gençliği ve gençlik kollarını önemseyen bir siyasi parti. Kurulduğu andan itibaren diğer siyasi partilerden farklı olarak, gençler hep sahada hep siyasetin içerisinde. Aktif ve aktör olarak istifade etmiş bir siyasi parti. Onun için biz şanslıyız. Bu bayram bizim için en keyifli, en güzel bayram” diye konuştu.

3. Köprü'nün gölgesinde Halı Saha maçı!
Bizi Takip Edin