40 bin AK yürek, Miraç Gecesi'nde tek yürek oldu!

 

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Miraç Gecesi'nde 40 bin AK yüreği, tek bir yürek haline getirmek için yola çıktı.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, parti üyesi 40 bin AK yüreği bir…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Miraç Gecesi’nde 40 bin AK yüreği, tek bir yürek haline getirmek için yola çıktı.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, parti üyesi 40 bin AK yüreği bir araya getirmek için yola koyuldu. Hem üye ziyaretlerini gerçekleştirmek, hem üyelerinin Miraç Kandillerini kutlamak, hem de 17 Mayıs Maltepe Mitingi’ne davet etmek için yaklaşık 1000 kişilik bir ekip Beykoz’da ve Çavuşbaşı’nda harekete geçti.

Beykoz Belediye Meydanı’nda start verilen etkinliğe; AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler, İstanbul Birinci Bölge Milletvekili Adayları Ravza Kavakçı Kan ve Coşkun Koç ile 1000 kişilik partili katıldı.

Yücel Çelikbilek: 40 bin yürek bu gece tek yürek olacak!

Etkinliğin ilk konuşmasını Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yaptı. 40 bin yüreği tek yürek haline getirmek için yola çıktıklarını aktaran Başkan Çelikbilek, konuşmasının devamında şunları söyledi: “Üyeleri AK Parti’nin varlığının sebebidir. Üyeleri olmazsa AK Parti olmaz. AK Parti üyeleriyle birlikte milleti için çalışan bir STK kuruluşudur. Bütün dünya insanlarının derdi bizim derdimizdir. İnşallah 40 bin yürek tek yürek olacak bugün. Onlara AK Parti’nin büyük sevgisini ve muhabbetini götürmemiz gerekiyor. Bugünkü çalışmamızın Rabbimden hayırlar getirmesini diliyorum ve Allah bütün kardeşlerimizle kucaklaşmayı nasip etsin”.

Mustafa Gürkan: Tarihte olduğu gibi 7 Haziran’da kolay olmayacak!

Ardından sözü alan İlçe Başkanı Mustafa Gürkan da: “Seçime 23 gün kaldı. Sayılı olan her şey bitiyor. Hamdolsun 40 gündür hanımlarımızla, gençlerimizle bir çok etkinlik yaptık. Ama seçimin son 20 günü, son 10 günü zordur. Ama bu ülkede, bu topraklarda hiçbir şey kolay olmadı. 1071’de de, 1543’te de, 1918’de de, Çanakkale’de de kolay olmadı; 7 Haziran’da da kolay olmayacak. Fakat biz bunun farkındayız, gereklerini İstanbul’da da, Beykoz’da da, Türkiye’de de yapacağız. Bizim şu an 80 bin oy veren seçmenimiz, 40 bin üyemiz var. Ama biz bir kampanya başlattık, 60 bin üyeyi amaçladık. Hem burada, hem Çavuşbaşı’nda olmak üzere programımızı ikiye böldük. Köylerimizi haftaiçi program kapsamında ziyaret edeceğiz” şeklinde konuştu.

Milletvekili Adayları Coşkun Koç ve Ravza Kavakçı Kan da kısa bir selamlama konuşması yaparak, AK Parti’nin gücünü ve sevgisini herkese ispatlamaya, tek yürek olmaya çağırdı.

Konuşmaların sonrasında ziyaret ekipleri belirlenerek, ikramları ile beraber yola çıktı.

40 bin AK yürek, Miraç Gecesi'nde tek yürek oldu!
Bizi Takip Edin