514 çocuk sünnet heyecanı yaşadı

Beykoz Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği Toplu Sünnet Töreni'nde bu yıl 514 çocuk sünnet heyecanı yaşadı.

Beykoz Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği Toplu Sünnet Töreni'nde bu yıl 514 çocuk sünnet heyecanı yaşadı. Belediye…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Toplu Sünnet Töreni’nde bu yıl 514 çocuk sünnet heyecanı yaşadı.

Beykoz Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Toplu Sünnet Töreni’nde bu yıl 514 çocuk sünnet heyecanı yaşadı. Belediye Meydanı’nda yapılan organizasyonda çocuklar animatör gösterileri ve şovlarla mutlu bir gün geçirdi.

Sünnet Şöleni’ne; Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek, Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salih Elmas ve Salim Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş, BEYMEZ Başkanı Adem Öztürk, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, muhtarlar katılarak sünnet olan çocukların heyecanını ve ailelerin sevincini paylaştı.

Sünnet Hatırası Bisiklet  

Terör olayları nedeniyle organizasyonun konser ve eğlence kısmı iptal edilirken çocuklar için animatör gösterileri, illüzyon ve jonglör şovları sahnelendi. 

Başkan Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek alana gelen çocuklarla yakından ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Şölende kısa bir konuşma gerçekleştiren Başkan Yücel Çelikbilek, bu yıl sünnet şöleninin 7.sini düzenlediklerini ifade ederek; “Biz 2009’dan beri gerek toplu nikah törenlerini gerekse toplu sünnet şölenlerini her yıl sürekli düzenliyoruz. Bu artık bizim için geleneksel bir hal aldı. Çocuklarımızın bu güzel günlerinde, hayatlarının bu anlamlı gününde onlarla olmak, onların mutluluklarına tanıklık etmek bizleri mutlu ediyor. Bu sene 514 çocuğumuzun sünnetini gerçekleştirdik. Onların hayata hazırlamanın ilk adımını aileleri ile birlikte attık. Bundan son derece mutluyuz. Ailelerini ve kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Beykoz Belediyesi sünnet olan tüm çocuklara bisiklet hediye etti. Vatandaşlara da etli pilav, ayran ve tatlı ikram edildi.

Kavacık Yıldırım Beyazıd Camisi İmam Hatibi Muhammed Polat ise Kur’an-ı Kerim tilaveti yaptı.

514 çocuk sünnet heyecanı yaşadı
Bizi Takip Edin