Acarkent karantinada! Beykoz Konakları kıskaçta!

Beykoz’da sosyetenin yaşadığı Beykoz Konakları, Çubuklu Vadi Evleri ve Acarkent’te koronavirüs vakaları artış gösterdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da sosyetenin yaşadığı Beykoz Konakları, Çubuklu Vadi Evleri ve Acarkent’te koronavirüs vakaları artış gösterdi.

Beykoz’da sosyetenin yaşadığı yerlerde koronavirüs patlaması yaşandı. Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt’un haberine göre Beykoz Konakları, Çubuklu Vadi Evleri ve Acarkent’te koronavirüs vakaları artış gösterince ünlü isimler neye uğradığını şaşırdı.

Acarkent C ve D mahalleleri karantinada

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, dünkü yazısında sosyete karantinasını kaleme aldı. “Koronavirüs illeti ülkemizde maalesef yeniden tırmanışa geçti. İstanbul'daki vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaşırken, sosyetik isimlerin yaşadığı lüks sitelerin de karantinaya alındığını duyuyorum” diyen Cankurt şunları yazdı: “Çubuklu Vadi Evleri'nde yaşayan 12 hanede Covid-19 tespit edilince, sitedeki tüm sosyal faaliyetler iptal edilip ortak alanlar kapatılmış. Bu siteye komşu olan, Kenan Doğulu ile Beren Saat'in de yaşadığı Acarkent C ve D mahallelerinde de 15 kişide Covid-19 tespit edilmiş ve o iki mahalle de karantinaya alınmış. Hafta sonu da siteye üç sağlık ekibi gelmiş ve site sakinlerinin hepsine test yapılmış. Gördüğünüz gibi bu virüs, ünlü ünsüz, zengin fakir gözetmiyor, aman dikkat!!!”

Beykoz Konakları da korona kıskacında

Cankurt’un bugünkü yazısında ise “Covid-19 illetinin sosyete muhitlerinde kol gezdiğini; Çubuklu Vadi Evleri ile Acarkent C ve D mahallelerinin karantinaya alındığını yazmıştım dün. Ne yazık ki Beykoz Konakları'nın da korona kıskacında olduğu ortaya çıktı! Bu sitede yaşayan Türkiye Deri Sanayicileri Derneği Başkanı Burak Uyguner'in test sonucu pozitif çıkmış. Çok şükür ki eşi Nil Hanım ile kızları Leyla'ya bu illet virüs bulaşmamış; onların test sonucu negatif çıkmış. Burak Bey'in komşularına virüse yakalandığını söylemesi üzerine, sitedeki pek çok kişi test yaptırmış. Koronavirüsle boğuşan herkese acil şifalar diliyorum…” ifadelerini kullandı.

Acarkent karantinada! Beykoz Konakları kıskaçta!
Bizi Takip Edin