Aday Adayı Burhan Güner'den iddialı sözler!

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Burhan Güner, düzenlediği toplantıda iddialı ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Seçimlerin yaklaşmasıyla tüm AK Parti aday adayları sahadaki çalışmalarını hızlandırdı. Aday Adayı Burhan Güner'de bu sürece…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Burhan Güner, düzenlediği toplantıda iddialı ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Seçimlerin yaklaşmasıyla tüm AK Parti aday adayları sahadaki çalışmalarını hızlandırdı. Aday Adayı Burhan Güner’de bu sürece dahil olarak muhtarlar ve yerel basın temsilcileriyle Kanlıca Taç Restaurant’ ta düzenlediği toplantıda buluştu. Basının ve muhtarların sorularını cevaplandıran Güner, söylemiş olduğu iddialı sözlerden ötürü zaman zaman üzerinde tepki toplanmasına sebep oldu.

Herkes bu fiyatlarında çok altında kendi yerlerini alacaktır!

Güner, 9 yıldır Ak Partiye üye olduğunu belirterek uzun süredir faal bir görev almadığını fakat Beykoz’ a hizmette de geri kalmadığını söyledi. Beykoz’ a dair sorunları çok iyi bildiği vurgulayan Güner, sözlerini şu şeklide sürdürdü: “ Yücel Başkanımız’ dan sonra mülkiyet sorununu belki en iyi takip eden ve en iyi bilen bir arkadaşınızım. Benim hiçbir zaman ortam yoktur. Ya öndeyimdir ya da gerideyimdir. Bu yüzden herkes en küçük bir kaybı olmadan ve geçmişte verilen fiyatlarında çok çok altında bu yerlerdeki vatandaşlarım kendi yerlerini alacaktır. Bu konuda en ufak bir kaygınız bile olmasın. Bütün aday adayı arkadaşlarımıza mülkiyet konusunda güvenebilirsiniz. “ dedi. Belediye Başkanlığı makamını çok iyi kurulan ilişkilerle bağdaştıran Güner: “ Ne kadar çok ilişkinizi yukarıyla iyi tutabilirseniz, Beykoz’ umuza daha iyi hizmet edersiniz. Paşabahçe Devlet Hastanesi tamamı benim dönemimde yapıldı. Bunu söylememdeki neden kurulan iyi ilişkilerden kaynaklanmasıdır.” şeklinde ifade etti.

25 senedir Beykoz’ da siyaset yaptığını belirten Güner, kendisini arayarak bir şey talep eden hiçbir arkadaşına “ asla “ geri dönmeme gibi bir şey yapmadığını söyledi. Nedenini ise, hizmet eden birinin geri dönmeme gibi lüksünün olmadığını vurgulayarak sözlerini devam ettirdi: “ Olumsuz ya da olumlu mutlaka bana ulaşan herkese geri dönmüşümdür. O dönem Beykoz’ da yeni doğan iki bebeğe benim ismimi koydular. Siyaset sevgi ile çok daha güzel oluyor. Benim içinde hayatta en önemli olan şey insandır ve sevgidir. “ dedi.

Ben kendimi başbakanımıza çok benzetiyorum!

Güner, kendisini başbakana benzettiğini şu sözlerle aktardı: “ Ben kendimi başbakanımıza çok benzetiyorum. Şu yönden benzetiyorum; mesela ben bir yere bina yapacaksam ben daha oranın ruhsatı çıkmadan orayı kazarım. Çünkü, benim için vakit çok önemlidir. Beykoz’umuzu biz geliştirmek ve hareketlendirmek zorundayız. Kendimi uygun gördüğüm için aday oldum. Dediğim gibi kendimi başbakanımıza çok fazla benzetiyorum.” şeklinde konuştu. Ülkenin pozisyonunu herkesin iyi bildiğini söyleyen Güner, Beykoz’un geri kaldığını ifade etmeden geçemedi. Bazı şeyleri söyleyemediğini fakat “2b konusunun tek mimarı benim “ şeklinde bir tabiri kullanmanın da yalan olmayacağını söyledi. “ Allah nasip eder de oraya gelirsem, hepinize bunu ispatlayacağım çünkü, böyle bir uygulama Türkiye’ de ilk kez oldu ve orası da Beykoz oldu.” dedi.

Benim üzerimde yüzde oranın da  hiç kimse oy  alamayacak!

Kendine olan güvenini de şu sözlerle dile getirdi: “ Bazı siyasetçiler verdiği sözü yerine getiremiyordur ama siz bana güvenebilirsiniz. Ben bazı şeyi yaparım. Çünkü benim kendime olan güvenim sonsuzdur. İnsanlara olan sevgimden ötürü hizmette de asla geri kalmayacağımı düşünüyorum. “ dedi.  Güner, seçim sürecine değinerek iddialı bir söze daha imzasını attı: “ Hep şunu söyledim;  ben buradan aday olursam Anadolu yakasında belki de benim üzerimde yüzde oranın da  hiç kimse oy  alamayacak! Ve ben bunu yapacağım. Beykoz’umuzun pek çok şeye ihtiyacı var. Hiçbir şeyden korkmuyorum. ” diye düşüncelerini kaydetti.

Muhtarlarla nasıl çalışacaksınız? sorusunu ise Güner şöyle açıkladı: ” Muhtarlar eşittir belediye olmalıdır. Çünkü sorunları en iyi bilenler onlardır. Ben muhtarlarımız konusunda çok iyi olacağımı düşünüyorum.  Aynı şekilde hizmet anlamında da önde olacağımı düşünüyorum.” dedi.

Aday Adayı Burhan Güner'den iddialı sözler!
Bizi Takip Edin