Ahmet Çakar 'Spor Söyleşileri'ne konuk oldu

Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği 'Spor Söyleşileri'ne Ahmet Çakar konuk oldu.

Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği Spor Söyleşileri yoğun ilgiyle ve spor dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla devam ediyor. Beyaz Tv Spor Müdürü ve ‘Beyaz Spor'…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği ‘Spor Söyleşileri’ne Ahmet Çakar konuk oldu.

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği Spor Söyleşileri yoğun ilgiyle ve spor dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla devam ediyor. Beyaz Tv Spor Müdürü ve ‘Beyaz Spor’ programının yapımcısı Ertem Şener’in moderatör olarak katıldığı programın son konuğu, spor yazarı Ahmet Çakar oldu.

‘Türk Futbolu’ konulu programda önemli açıklamalarda bulunan Ahmet Çakar, programa katılan sporcu ve öğrencilerin de sorularını içtenlikle ve kendine has üslubuyla yanıtladı.

Prof.Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa BİSK Başkanı (Beykoz Amatör Spor Kulüpleri) Abdullah Yümsel, spor kulüpleri başkanları, amatör sporcular ve öğrencilerin yanı sıra, Galatasaray’ın efsane futbolcuları arasında yer alan Tugay Kerimoğlu da katıldı.

Hakemlerin performanslarının sezon başından beri kötü olduğunu vurgulayan Ahmet Çakar, kısa bir süre önce MHK başkanlığından istifa eden Zekeriya Alp ve yeni başkan Yusuf Namoğlu hakkında şu yorumu yaptı: “Yusuf Namoğlu benim yıllarca yan hakemliğini yaptığım bir büyüğümdür. Üstelik de nikâh şahidimdir. Ama zamanında Demirören ile ilkelerim uymaz, kendimi kullandırmam diyen Namoğlu’ya soruyorum. Ne değişti de iki saatte ilkeler uyuştu. Demirören mi değişti yoksa Namoğlu mu? Zekeriya Alp’ın istifası ise kaçınılmaz bir sonuçtu. Başaramadı ve onurlu bir şekilde istifa etti

Dinleyiciler arasında yer alan Tugay Kerimoğlu’nun hayatında tanıdığı en mütevazı spor adamı olduğunu belirten Ertem Şener de, “Spor hayatında yoğun ilgi ve başarılarına rağmen, mütevazılığini hiç kaybetmeyen, takdir edilesi gereken bir teknik adamımız olan Tugay Kerimoğlu tarzındaki insanlara daha fazla ihtiyaç duyuyoruz” dedi.

Soru ve yanıtlarla devam eden programın sonunda, Beykoz Belediyesi Spor Söyleşi programları dolayısıyla Başkan Yücel Çelikbilek nezdinde emeği geçenlere teşekkür eden Ertem Şener ve Ahmet Çakar, izleyicilerle tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Ahmet Çakar 'Spor Söyleşileri'ne konuk oldu
Bizi Takip Edin