AK Beykoz teşkilatları hazır! Hedef 2023

AK Beykoz teşkilatları hazır! Hedef 2023

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, teşkilat faaliyetlerinin değerlendirildiği genişletilmiş Mahalle Danışma Meclisi toplantılarını 45 mahallede tamamladı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, genişletilmiş Mahalle Danışma Meclisi toplantılarını gerçekleştirdi.

45 mahallede teşkilatın tüm bileşenlerinin bir araya geldiği Danışma Meclisleri’nde konuşan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Son 20 yılda, Beykoz başta olmak üzere Türkiye'ye kazandırdığımız eserlerde teşkilatımızın payı çok büyük. İlk günkü aşk ile millete hizmet davamızı sürdürecek, saha çalışmalarımızı artıracağız. 2023, 2053 ve 2071 vizyonumuzu her zaman diri tutacak, inancımızı kaybetmeden çalışacak ve hep birlikte başarıya ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Her hafta salı günleri ilçe Yönetim Kurulu toplantıları ve çarşamba günleri ilçe yöneticileri ve meclis üyelerinin katılımıyla eş zamanlı mahalle toplantıları gerçekleştiren AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, kasım ayı itibariyle genişletilmiş Mahalle Danışma Meclisi toplantılarını başlattı.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı’nın 45 mahallede düzenlediği Danışma Meclisleri yoğun katılım ve büyük bir coşkuyla tamamlandı. 

Haftada üç gün düzenlenen Mahalle Danışma Meclisi toplantılarında yapılan çalışmalarla, millete hizmet yolunda yapılacak çalışmalar ve gündemdeki konulara ilişkin istişarelerde bulunuldu.

Programlara, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın yanı sıra, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile ilçe yöneticileri, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

"DURMAK YOK YOLA DEVAM"

Toplantılarda, AK Parti'nin bugüne kadar gerçekleştirdiği başarılı hizmetlerde teşkilatın gücüne vurgu yapan Dilmaç , "AK Parti olarak son 20 yılda; Beykoz başta olmak üzere Türkiye'ye kazandırdığı eserlerin, millete verdiği hizmetin, bugüne kadar elde edilen başarıların arkasındaki en temel güç teşkilatlarımızdır. Bu nedenle iyi ki varsınız diyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, 'Durmak yok yola devam' şiarıyla, her zaman, herkesle, her yerde milletimizin gönlüne girmeye gayret eden siz teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

"2023 VE 2024 SEÇİMLERİNDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ"

Büyük ve Güçlü Türkiye hedefimize ulaşmak için heyecanla, gayretle, kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini belirten Dilmaç, "Türkiye sevdamızı, millete hizmet aşkımızı, gelecekte yapacağımız yatırımları anlatmaya devam edeceğiz. Allah’ın izni, milletimizin teveccühüyle 2023 ve 2024 seçimlerinden güçlenerek çıkacağız." diye konuştu.

"HAYALLERİ GERÇEKLEŞTİREN BİR PARTİYİZ"

“Türkiye'ye eser, millete değer katan anlayışımızla millete hizmet etmeye devam edeceğiz” diyen Dilmaç, "20 yıllık iktidarında, Cumhuriyet tarihinde yapılamayan eserleri yapan, gerçekleştirilemeyen hayalleri gerçekleştiren bir partiyiz. Sağlıktan ulaşıma, eğitimden savunma sanayine, yerli üretimden turizme kadar pek çok alanda Türkiye'ye çağ atlattık. Milletimizi eser ve hizmet belediyeciliğiyle buluşturduk. " dedi. 

"İLK GÜNKÜ AŞKLA SAHADA MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ"

"Beykoz’da gerek hükümetimiz gerekse belediyemizle vatandaşlarımıza sayısız hizmetler kazandırdık." diyen İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç konuşmasına şöyle devam etti:

"2023 ve 2024 seçimlerine giden süreçte, devletimizi kalkındırmaya, milletimize hizmet üretmeye devam edeceğiz. Geçmişteki başarılarımızla iftihar etmekle yetinmeyecek, yeni başarı destanları yazacağız. Heyecanımızı, aşkımızı, çalışma azmimizi kaybetmeden ilk günkü aşkla sahada mücadelemizi sürdüreceğiz. 2023, 2053 ve 2071 vizyonumuzu her zaman diri tutacak, inancımızı kaybetmeden çalışacak ve hep birlikte başarıya ulaşacağız." 

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • hasan bayram

    beykoz belediyesi nikah salonları fotograf ve video çekimi için ihale ilanına çıkmış aylık 30,000 tl yıllık 360,000 tl kirası varmış beytaşda 2020 yılında 255.000 gelir yapılmış 281,000 gider demekki beytaşda aradaki fark 360.000 den 255,000 tl yi çıkarırsak aradaki kadar para kaybolmuş ben boşuna demedim kurumda yolsuzluk oldu diye yönetim kurulu başkanı boş adam

  • Mustafa SARGIN

    5 Mahalle ile divan toplantısı yap toplam 20 kişiyle ondan sonra Beykoz hazır milletin aklıyla dalgamı geçiyorsunuz bitirdiniz beykozu Õkeye dönüyoruz siyaset üzerinden ticareti bırakın Ak Parti düşmanlarının yapamadığını hainliği Başta ilçe başkanı ve avanesi yapıyor Ak Parti'ye yazık emeklerinize yazık

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.