AK Beykoz'un emektarları iftarda buluştu

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı partinin kuruluş gününden bugüne görev yapan yöneticileri Vefa İftarı'nda bir araya getirdi.

Sunuculuğunu Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımlısı Zafer Aslan'ın yaptığı programda 14 yıl…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı partinin kuruluş gününden bugüne görev yapan yöneticileri Vefa İftarı’nda bir araya getirdi.

Sunuculuğunu Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımlısı Zafer Aslan’ın yaptığı programda 14 yıl boyunca AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın çeşitli kademelerinde görev yapan teşkilat mensupları birlikte iftar açmanın mutluluğunu yaşadı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’ın ev sahipliğinde İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen Vefa İftarı’na Kurucu İlçe Başkanı Ahmet Hulusi Batu, eski ilçe başkanları Salim Kararmaz ve Adem Sefer, İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Elif Öksüz ve Leyla Deniz, Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler ile kuruluşunda bugüne mahalle ve ilçe yönetimlerinde görev yapan teşkilat mensupları katıldı.

Mustafa Gürkan: Seçim olacakmış gibi çalışmalara başlayacağız

Programın açılış konuşmasını AK Pati Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan gerçekleştirdi. Ramazan ayının manevi atmosferinden bahsederek başladığı konuşmasında Doğu ve Güney Doğu’da yaşanan sıkıntılara değinen Gürkan “Bu ülkede toprağa düşen her şehidimiz bizim bu topraklara daha fazla kök salmamızın timsalidir.” dedi.  İstanbul Anadolu Yakası’nın en başarılı ve verimli teşkilatlarında biri olduklarını söyleyen Gürkan “Son 1 yılda iki büyük seçim geçirdik,  Genel Başkan değişikliği yaşadık. AK Parti’de bu kadar değişim olurken birilerinin bunu anlamaması çok normal. Artık bölgesinde oyun kuran bir Türkiye var.” dedi. İlçe Başkanı Mustafa Gürkan Ağustos ayından itibaren sokak sokak gezerek adeta seçim varmış gibi çalışmalara başlayacaklarını söyleyerek konuşmasını tamamladı.

Ahmet Hulusi Batu: Davamız bitmiş değil 

İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’ın ardından konuşmalarını yapmak üzere Kurucu İlçe Başkanı Ahmet Hulusi Batu kürsüye devet edildi. Batu yapmış olduğu kısa konuşmasında şunları söyledi; Yıllarca bu davanın peşinde koştum. Hayal edemediğim birçok şeyin bugün gerçekleştiğini görüyorum. Bu vesile ile kurucu liderimize şükranlarımı arz ediyorum.  Fakat mağduriyetimiz bitmiş değil. Bu nedenle davamız da bitmiyor. Sonun kadar bu davamıza sahip çıkmak gerektiğine inanıyorum.”

Yücel Çelikbilek: Beykoz AK Parti ile farklı noktalara gelecektir

Son olarak kürsüye davet edilen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’de yapmış olduğu konuşmasında AK Parti’nin vefaya verdiği öneme değinerek “AK Parti bir vefanın timsalidir. Liderimiz her konuşmasına başladığında bu ülkeye çivi çakmış olanlara adlarını rahmetle anmıştır. Beykoz’da Ahmet Batu ile başlayan Mustafa Gürkan ile zirveye çıkan bir siyasi hareketimizi gelecek günlere çok daha farklı şekilde taşımayı Allah bizlere nasip etisin.” ifadelerini kullandı.

“AK Parti’nin büyümesi ve yücelmesi demek Türkiye’de ve Dünya’da mağdur ve zulmün bitmesi demektir. “ diyen Çelikbilek sözlerinin sonunda “Beykoz’un manevi anlamda zenginliğini korurken maddi anlamda güzelleştirmek boynumuzun borcudur. Beykoz AK Parti ile farklı noktalara gelecektir. “ dedi.

AK Beykoz'un emektarları iftarda buluştu
Bizi Takip Edin