AK Kadınlar yağmur çamur demiyor!

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları, Beykoz'un 10 ayrı noktasında stant açarak yeni üye ve tanıtım çalışmaları gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları yağmur çamur demeden Beykoz'un 10 ayrı noktasında…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları, Beykoz’un 10 ayrı noktasında stant açarak yeni üye ve tanıtım çalışmaları gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları yağmur çamur demeden Beykoz’un 10 ayrı noktasında stant açarak yeni üye ve tanıtım çalışmaları gerçekleştirdi.

AK Parti İl Kadın Kollarının 35 ilçede eş zamanlı olarak  gerçekleştirilen yeni üye ve tanıtım  stant çalışmaları Beykoz’da 10 ayrı nokta da gerçekleştirildi.

Beykoz’un 10 ayrı noktasında kurulan stantları tek tek gezen AK Parti İstanbul  Milletvekili  Sn.  Metin Külünk, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam’a Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları ve yönetimleri eşlik etti.

Koordinatörlüğünü AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen’in yaptığı çalışma havanın soğuk ve yağmurlu olmasına rağmen kesintisiz devam etti. Bir günlük çalışma sonucu Beykoz Kadın Kolları 787 üye ile Anadolu Yakasında 3. sırada yer aldı.  

İstanbul 1.Bölgede toplam  6 bin 500 yeni üye AK Parti ailesine katıldı. Programın akabinde tüm teşkilat mensuplarına teşekkür eden Sevim Gülşen , 2014 Yerel seçimlerinde zafer yine AK Partinin olacağına dair inançlarının tam olduğunu ifade etti.

AK Kadınlar yağmur çamur demiyor!
Bizi Takip Edin