AK Kadınlardan şehitlere dua

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Şehitler Haftası ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98'inci yıl dönümü dolayısıyla şehitlerin ruhuna Hatmi Şerif okudu.

Türk milletinin bağımsızlık tutkusunun en büyük destanlarından biri olan Çanakkale 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Şehitler Haftası ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 98’inci yıl dönümü dolayısıyla şehitlerin ruhuna Hatmi Şerif okudu.

Türk milletinin bağımsızlık tutkusunun en büyük destanlarından biri olan Çanakkale Zaferi ve Şehitler Haftası münasebeti ile AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Edirne Şehitliği’ni ziyaret etti.

18 Mart Şehitler Günü nedeniyle AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, Yönetim Kurulu Üyeleri Gaye Zayıf, Çiğdem Duymaz, Ayşegül Arslan ve 25 Mahalle Başkanı ile beraber Eyüp Sultan ve Edirne Şehitliği ziyaret etti.

Vatanın her sathında görevlerini ifa ederken hayatlarını kaybeden kahraman şehitleri anmak amacıyla ilk olarak Eyüp Sultan’ı ziyaret eden Kadın Kolları ardından Edirne Şehitliği’ne ziyaret etti. Burada şehit anneleri ile beraber okumuş oldukları hatmi şeriflerin duasını ederek, kabri başında dua eden şehit anne ve babaların acılarını da paylaştılar.

Heyet son olarak İstiklal Marşı Şairi M.Akif Ersoy’uda kabri başında ziyaret ederek dua ettiler.

Duaları ile şehit annelerin her zaman yanında olduklarını ifade eden  İlçe Başkanı Sevim Gülşen Şehitler Haftası münasebeti ile de tüm şehitleri Rahmet ve minnetle andıklarını söyledi.

AK Kadınlardan şehitlere dua
Bizi Takip Edin