AK Parti Beykoz 2023 hedefini belirledi!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 7. Olağan Kongre’nin ardından ilk Danışma Meclisi toplantısını AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin katılımıyla gerçekleştirdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 7. Olağan Kongre’nin ardından ilk Danışma Meclisi toplantısını AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin katılımıyla gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 8 Kasım 2019’da gerçekleştirilen 7.Olağan Kongre’den sonra ilk Danışma Meclisi toplantısını yaptı.

Dönemin ilk Danışma Meclisi toplantısına AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe de katıldı.

Kavacık Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin yanı sıra, İl Başkan Yardımcısı İsmet Öztürk ve Şengül Karslı, İstanbul Milletvekilleri Mihrimah Belma Satır ve Eyüp Özsoy, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, meclis üyeleri, üç kademe teşkilat mensupları ve belediye başkan yardımcıları hazır bulundu.

Toplantının sunumu Teşkilatlanma Birim Başkanı Özkan Ayduğan tarafından, Divan Kurulu Başkanlığı’nı da İlçe Başkan Yardımcısı Hayrettin Yanık yaptı. Danışma Meclisi’nin Divan Kurulunu ise Hatice Turp, Asiye Şeyma Korkmaz, Kadir Sefa Çırak ve Aydın Durmuş oluşturdu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, açılış konuşması gerçekleştirerek tüm partililere seslendi. 

Açılış konuşmasında, Beykoz’a bugüne kadar hizmet eden tüm belediye başkanlarına ve ilçe teşkilat başkanlarına teşekkürlerini sunan Başkan Muhammed Hanefi Dilmaç, Yücel Çelikbilek ve Salim Kararmaz’ı da anarak rahmet diledi.

“BİRLİKTE DAHA ÇOK İŞ BAŞARACAĞIZ”

Dilmaç, “Beykoz’da önce teşkilatımıza, daha sonra Beykoz’a kendini ispat eden ve almış olduğu oy oranıyla bugüne kadar Beykoz’da en yüksek oyu alan, hizmetleriyle göz dolduran ve teşkilatın yanında olan Başkan Murat Aydın’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim, birlikte daha çok iş başaracağız.” diye konuştu.

HANEFİ DİLMAÇ: “BEYKOZ’DA YÜZDE 61 OY ALACAĞIZ”

Osman Nuri Kabaktepe’ye seslenerek 2023’e hazır bir teşkilat olduklarını söyleyen Hanefi Dilmaç, konuşmasına şöyle devam etti;

“Tüm mahallelerinde, üç kademe teşkilat yapılanmasını tamamlamış bir teşkilat olarak, size söylediğimiz hedefi Beykoz’da gerçekleştireceğiz. Yüzde 61 alabilir miyiz? Başkanım alabiliriz. Çünkü biz yüzde 56 aldık, eğer bir gayret üzerine koyarsak, ben bu anlamda teşkilatımızın ve sizin vereceğiniz desteğe güveniyorum. Bu hedefe inşallah ulaşacağız.”

Programın açılışında 7. Olağan Kongre’nin ardından geçen 10 aylık süreçte yapılan çalışmalara dair sunum gerçekleştirildi.

Sunum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2001 yılında AK Parti’nin kuruluşunu ilan ederken yaptığı konuşma ile başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şöyle konuşmuştu: “Bugün, Türk siyaset tarihine her yönüyle şeffaf, seçmenin sorgulamasına ve denetimine açık yepyeni bir siyasal örgütlenme modelinin kurulduğu gün olarak geçecek. Bugün Türk siyaset tarihine hizmete sevdalı insanların kurduğu AK Parti’nin doğum günü olarak geçecek.”

Toplantı, faaliyet sunumunun ardından basına kapalı olarak devam etti.

AK Parti Beykoz 2023 hedefini belirledi!
Bizi Takip Edin