AK Parti Beykoz 31 Mart’a hazır!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle yerel basın mensuplarıyla buluştu.
  • 10.01.2024 14:17:20

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Toplantıya, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, SKM Başkanı Hayrettin Yanık, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ve Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, basın emekçilerinin gününü tebrik etti.

“VİRA BİSMİLLAH”

Seçim çalışmalarına start verilmesiyle parti içerisinde temayül yoklamalarının yapıldığını söyleyen Başkan Özkan Ayduğan, “Son nihai kararı Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan verecek. O süreç dâhilinde adayımızı belirleyecek. Adayımız her kim olursa olsun biz bu adayımızı daha önceki seçimlerden daha fazla bir performansla daha iyi bir oy oranıyla belediye başkanı seçeceğiz.” dedi.

Geçmiş dönem ilçe başkanları, kurucu başkanları ve partiye hizmet edenler ile yapılan istişareler sonucunda Yönetim Kurulu listesinin de belirlendiğini ifade eden Özkan Ayduğan, “ Vira Bismillah diyerek 31 Mart seçimlerine hazırlık noktasında çalışmalarımız başladı.” dedi.

“BİZ HAZIRIZ”

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ve Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf da birer selamlama konuşması yaparak basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik etti.

Ayduğan, “Yarın sabah bir seçim olsa biz 45 mahallemizde bütün kademelerimizle teşkilatlanmamızı tamamladık. Bütün sandıklarımız da yönetim kurulu arkadaşlarımız hazır. O anlamda biz AK Parti olarak Beykoz’da geçmişten gelen bu tecrübemizle yarınımızı da daha başarılı bir şekilde atlatacağımızdan eminim.” diye konuştu.

“BEKLENENİN ÜSTÜNDE BİR SONUÇLA SEÇİMİ ALACAĞIZ”

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İstanbul ve Türkiye olarak başarılı bir seçim atlatıldığını söyleyen Ayduğan, “Biz 2001 yılında partimizi kurduğumuzda ‘Bizim hedefimiz 20 yıl iktidarda kalmak’ diye söylüyorduk. Bunu söylerken tabi bize müthiş eleştiriler geldi. ‘Cumhuriyet tarihinde öyle bir şey mi olmuş. Sizin genel başkanınız muhtar bile olamayacak. Siz burada hedef koymuşsunuz, olacağını iddia ediyorsunuz bir de 20 yılda iktidarda kalacağını iddia ediyorsunuz.’ diyorlardı. Ancak biz buna inanmıştık o gün elhamdülillah şu an 22 yıldır iktidardayız. Ve Allah’ın izniyle biz 31 Mart’ta Beykoz için almamız gereken oy ne ise İBB noktasında almamız oy ne ise neyse, meclislerimizde çoğunluğu elde etmek için almamız gereken ne ise bu ekip buna hazırdır. Biz istenilen ve beklenenin üstünde bir sonuçla o seçimi alacağız.” dedi.

Konuşmaların ardından toplantı, basın mensuplarıyla karşılıklı istişareler ile devam etti.