AK Parti Beykoz 6 yeni seçim bürosu açtı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Çubuklu, Gümüşsuyu, Çiftlik, Cumhuriyet, Riva ve Paşamandıra Mahallesi’nde hizmete giren seçim irtibat bürolarının açılışını gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz 6 yeni seçim bürosu açtı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Beykoz Teşkilatı, hemşehrilerle irtibatın ve iletişim kolaylaşması için Mahalle İrtibat Büroları’nı faaliyete geçiriyor.

Bu kapsamda, Çubuklu, Gümüşsuyu, Çiftlik, Cumhuriyet, Riva ve Paşamandıra Mahallesi’nde hizmete giren irtibat büroları dualar eşliğinde açıldı. 

Açılışa, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, SKM Başkanı Hayrettin Yanık, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, mahalle başkanları ve meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı. 

“31 MART’TA ZAFERE ULAŞACAĞIZ”

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, “Seçim irtibat bürolarımızı bir bir açmaya devam ediyoruz. 3 Kasım 2002’de geldiğimiz iktidar ile seçimden seçime zaferler elde etmeye devam ediyoruz. Güçlü teşkilatımız ile inşallah bu zaferlerimizden bir tanesini de 31 Mart’ta taçlandıracağız. İstanbul’da Murat Kurum başkanımızla, Beykoz’umuzda Murat Aydın başkanımızla zafere ulaşacağız.” dedi.

“VİTES YÜKSELTEREK”

Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, “5 yıl önce 15 yıllık hizmet diyerek yola çıktık. Hamdolsun eksiği yok fazlası var. Beykoz daha mutlu olsun, gelecekle ilgili daha motivasyonu yüksek olsun, Beykoz’un insanı özelde Beykoz’un gençleri hayallerini en iyi Beykoz’da gerçekleştirebilirsin diye arzu ediyoruz. Şimdi hız kesmeden, hız artırarak ve vites yükselterek önümüzdeki 5 yıllık süreçte hizmete devam edeceğiz.” dedi.

Konuşmaların ardından, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan ve Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Program, hatıra fotoğrafı çekimleri ile son buldu.

 

AK Parti Beykoz 6 yeni seçim bürosu açtı
Bizi Takip Edin