AK Parti Beykoz ailesi bayramlaştı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen geleneksel bayramlaşma programı, yoğun katılım ve büyük bir coşkuyla gerçekleşti.
  • 2.05.2022 00:00:00

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen geleneksel bayramlaşma programı, yoğun katılım ve büyük bir coşkuyla gerçekleşti. 

galeri isak parti beykoz ailesi bayramlasti 9467

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı’nın 1. gününde geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma programında bir araya geldi.

İlçe Başkanlığı’nda yapılan etkinliğe, AK Parti İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cem Çekerek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, kadın ve gençlik kolları temsilcileri, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, mahalle temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

galeri isak parti beykoz ailesi bayramlasti 3611

İLÇE BAŞKANI M. HANEFİ DİLMAÇ: “BEYKOZ TEŞKİLATI 2023’E HAZIR”

Teşkilatın büyük ilgi gösterdiği programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Ramazan’da ortaya koymuş olduğumuz çalışmalarla ilgili teşkilat mensuplarıma çok teşekkür ediyorum. Yaklaşık 4 bin 800 ailenin gönül sofrasına oturduk. Pandemi sonrası vatandaş bizi bekliyordu. Siz de gördünüz. Bundan sonra daha çok vatandaşın ayağına ineceğiz. Biz Beykoz Teşkilatı olarak sadece sandıklarda bizden istenilen rakamlarla değil üyelerimiz ve vatandaşlarımızla da seçime hazırız. Beykoz’un 2023’e hazır olduğunu görüyorum. Salondaki halinizle de bunu gösteriyorsunuz.” dedi.

Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut’a ayrıca teşekkür eden Dilmaç, “Milletvekilimiz normalde Şile’den sorumlu, orada olması gerekiyordu ama bize de zaman ayırdı. Biz yaklaşık olarak 1,5 yıl birlikte çalıştık.” diye konuştu.

galeri isak parti beykoz ailesi bayramlasti 9976

BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN: “RABBİM NİCE BAYRAMLARA KAVUŞMAYI NASİP ETSİN” 

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, kendilerini yalnız bırakmayan bütün protokole ve partililere teşekkür ederek, “Rabbim sizlere sağlık sıhhat versin, ülkemizi, milletimizi korusun. Yolunuz, bahtınız açık olsun. Rabbim ömrünüze bereket versin, tekrardan nice bayramlara kavuşmayı hepimize nasip eylesin.” ifadelerini kullandı.

MİLLETVEKİLİ PERVİN TUBA DURGUT: “BEYKOZ HER ZAMAN REKOR KIRIYOR”

Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, “Beykoz, benim ilk göz ağrım, ilk sorumlu olduğum ilçe. Beykoz’u çok iftiharla ve çok severek takip ediyorum. Her zaman rekorlar kırıyor. Sahada çok güçlü, Ramazan’da da çok güzel çalıştı. Allah razı olsun. 2023’e giden bu yolda gemiyi taşıyan sizin emeklerinizdir. Allah memleketimizi, birlik ve dirlik içerisinde nice bayramlara eriştirsin inşallah.” şeklinde konuştu.

galeri isak parti beykoz ailesi bayramlasti 9952

İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI: “TEŞKİLAT ÇOK GÜÇLÜ ÇOK SESLİ”

Ramazan ayı çalışmaları hakkında bilgi vererek yapılan bu çalışmaların en güzel örneğini Beykoz’da gördüğünü söyleyen İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cem Çekerek, “Bayramın vesilesiyle Beykoz bundan sonra daha sık geldiğimiz bir ilçemiz olsun. Bizim Beykoz’daki muhabbetimiz çok daha öncelere dayanıyor. Hem teşkilattaki büyüklerimiz, hem ilçe gençlik kolları başkanımız, hem belediyemiz hem de ilçe başkanımız ile hususi bir tanışıklığımız var. Bizim bir uyum, tanışma sürecimiz yok. Bizim Beykoz’da yol yürüme sürecimiz olacak inşallah. Maşallah teşkilat çok güçlü, çok sesli. Bu enerjiyi 2023’e kadar bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından yapılan bayramlaşma töreninde protokol ile teşkilat mensupları tek tek bayramlaştı.

Büyük bir coşku ile gerçekleşen bayramlaşma programı, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları eşliğinde son buldu.

İlgili Haberler