AK Parti Beykoz ailesi bayramlaştı

AK Parti Beykoz ailesi bayramlaştı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı nedeniyle geleneksel bayramlaşma programı düzenledi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ailesi bayramlaştı

İlçe Başkanlığı’nda yapılan etkinliğe, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Zeynettin Aydın ve Ebru Saraçoğlu, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Manolya Demirören, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile meclis üyeleri, mahalle temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ailesi bayramlaştı

“BEYKOZ TEŞKİLATI ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPIYOR”

Bayramlaşma programına katılan herkese çok teşekkür ederek konuşmasına başlayan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı bugüne kadar üzerine düşeni en iyi şekilde yapmıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar görev yapan ilçe başkanlarımız olmak üzere tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ve meclis üyelerimiz hep üzerine ekleyerek işlerini tamamladılar.  Kendilerine emeklerinden dolayı ve göstermiş oldukları performanslardan dolayı çok çok teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ailesi bayramlaştı

“72 BİN HANEDE 180 BİN SEÇMENİ TEK TEK ZİYARET EDECEĞİZ”

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, konuşmasına şöyle devam etti:

“4 ay önce üye ziyaretlerine başladık. 46 bin üyeyi evlerinde ziyaret ettik. O çalışmaların bugün faydalarını görüyoruz. Beykoz Evimiz Ziyaretleri kapsamında ise 14 Mayıs’a kadar 72 bin hanede 180 bin seçmeni tek tek ziyaret edeceğiz. Bu hafta sonu ilkini gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde Kavacık, Çubuklu, Tokatköy, Ortaçeşme ve Çamlıbahçe Mahallesi’nde 21 bin 500 hanede 47 bin 477 seçmeni ziyaret ettik. Ziyaret etmediğimiz ev kalmayacak. 14 Mayıs’a kadar ilçenin 45 mahallesinde 7’den 70’e herkesle kucaklaşacağız. Bunu hep birlikte yapacağız. Kalan 23 günde aynı heyecan, aktivite ile devam etmeliyiz. Vitesi yükseltmemiz lazım.”

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ailesi bayramlaştı

PLANLAR TAMAMLANIYOR

Başkan Dilmaç, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Kurum’un haftaya ilçede çeşitli ziyaretler yapacağını söyleyerek Bakanlığın yetkisinde olan tüm planların önümüzdeki hafta tamamlanarak yapılan hizmetlerin karşılığını vereceklerini belirtti.

Muhammed Hanefi Dilmaç, bayramın 2. gününde ise milletvekili adayları, belediye başkanı ve teşkilat mensuplarıyla birlikte ilçenin köy statüsündeki mahallelerde bayramlaşma programına katılacaklarını söyledi.

Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın bayramı kardeş şehir Hatay Kırıkhan’daki vatandaşlarla birlikte karşıladığı için programda bulunmadığını aktardı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ailesi bayramlaştı

“BU ORGANİZASYONU DÜNYANIN SÜPER GÜCÜYÜM DİYEN ÜLKELERDE GÖREMEZSİNİZ”

Yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet geride kalanlara da başsağlığı dileyen AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, devlet ve millet olarak en güçlü bir şekilde bu sıkıntıların altından kalkılacağını söyledi.

Deprem bölgelerinde bugüne kadar 100 bin binanın temelinin atıldığın vurgulayan Hasan Turan, “Bir taraftan enkazdan kaldırılıyor diğer taraftan depremzedelerimizin yaraları sarılıyor. Birileri depremin enkazı üzerinden siyaset yapmak istediler ama derler ki ‘Göz gördüğüne inanır’. Milletimiz kimin ne yaptığını çok net ve açık bir şekilde görüyor. Dünyanın hiçbir ülkesi yoktur ki depremin üzerinden 1,5 ay geçmesine rağmen bina temeli atsın ve yüz binlerce binanın yapımına başlasın. Bu organizasyon kabiliyetini dünyanın süper gücüyüm diyen ülkelerde bile göremezsiniz.” dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ailesi bayramlaştı

“BİZ BU MİLLETE SEVDALIYIZ”

Hasan Turan konuşmasına şu sözlerle devam etti:

“Gece gündüz Cumhurbaşkanımız liderliğindeki hükümetimizin kabine üyeleri, vali, kaymakam, belediye başkanları ve milletimi bütün teşkilatları depremzedelerin yaralarını sarmak için canhıraş bir mücadele veriyor ve çalışıyor. Allah herkesten razı olsun. Biz bu millette sevdalıyız. Bu milletin yarasını sarmak için derdiyle dertlenmek için derdine deva bulmak için kim ne derse desin sağımızı ve solumuza bakmadan gece gündüz demeden mücadele vermeye devam edeceğiz.” dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ailesi bayramlaştı

“KARA PROPAGANDA YAPANLARA BEYKOZ’DAN SESLENİYORUM”

“Şimdi Türkiye battı, bitti diyerek kara propaganda yapanlara Beykoz’dan sesleniyorum” ifadelerini kullanan Turan, “Nerede 1999 depremin IMF’nin verdiği 550 milyon dolarlık yardım ile emekli ve memurun maaşını ödemek zorunda kalan Türkiye, nerede 4 buçuk trilyonluk ülkenin yarısına mal olan deprem felaketinde yıllık 250 milyarlık maliyeti olan EYT’yi geçirip vatandaşı mutlu ve memnun eden bir Türkiye.” dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ailesi bayramlaştı

“MESELENİN GAZ OLMADIĞINI HALA ANLAYAMADINIZ MI?”

Turan, devreye alınan Karadeniz doğalgazı ile Türkiye’nin yeni bir icraat ile tanıştığını söyleyerek, “‘Meselenin ağaç olmadığını daha anlayamadınız mı?’ derlerdi Gezi’de slogan olarak şimdide onu söyleyenlere diyoruz ki; Meselenin gaz olmadığını hala anlayamadınız mı? Mesele gazdan da ötesi. Mesele bu ülkenin kendi yer altı ve yer üstü zenginliklerinin ortaya çıkartabilip milletin hizmetine sunma meselesi. Mesele bunları çıkartabilme iradesini ortaya koyma meselesi. Mesele kimseden korkmadan, hiçbir tehdide ve şantaja boyun eğmeden kendi tırnaklarınla üretebilmek meselesi. Mesele bütün tehdit ve meydan okumalara aynı oranla karşılık verip bu ülkeyi ancak ben yönetirim ve milletim için yönetirim diyebilme meseledir.”  dedi.

“BU ÜLKENİN SİYASETİ AVRUPA’NIN BAŞKENTLERİNDEN DEĞİL ANKARA’DAN BELİRLENİYOR”

Balıkesir’de hizmete açılan Türkiye’nin ilk Bor Karbür Tesisi’ne değinen Turan, “Bor fabrikasının ürettiği katma değer ve stratejik ürünün ülkemize neleri kazandıracağını bu ülkenin evlatları görüyor. Geçmişte biz bunları çıkartmayı aklımızdan bile geçiremiyorduk. Başkaları ne der diye siyaset yapanlar kendi yer altı zenginliklerini bile çıkartamıyorlardı. Ama bugün bu ülkenin siyaseti Ankara’dan belirleniyor, Avrupa başkentlerinden değil. Başkaları ne der diye değil milletimiz ne der diye belirleniyor. İşte mesele gazdan da ötesi derken bun kastettim.” diye konuştu.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ailesi bayramlaştı

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Zeynettin Aydın ve Ebru Saraçoğlu ile Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin de birer selamlaşa konuşması yaparak herkesin bayramını tebrik etti.

Konuşmanın ardından yapılan bayramlaşma töreninde protokol ile teşkilat mensupları tek tek bayramlaştı.

Bayramlaşma programı, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları eşliğinde son buldu.

.

.

AK Parti Beykoz ailesi bayramlaştı
Bizi Takip Edin