AK Parti Beykoz ailesine bir günde rekor katılım!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında, milletvekilleri ve teşkilat mensuplarıyla birlikte 10 bin üyeyi ziyaret etti.
  • 19.10.2022 00:00:00

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında, milletvekilleri ve teşkilat mensuplarıyla birlikte 10 bin üyeyi ziyaret etti. 

galeri isak parti beykoz ailesine bir gunde rekor katilim 6047

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, “Yüz Yüze 100 Gün” projesi kapsamında ev ve iş yeri ziyaretlerinden mahalle gezilerine, sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinden gençlik buluşmalarına kadar toplumun her kesimiyle yüz yüze iletişim kuruyor.

Tüm hızıyla devam eden buluşmalar kapsamında Beykoz’da bu hafta milletvekilleri, belediye başkanı, il ve ilçe yöneticileri ile teşkilat mensupları, Kavacık ve Çubuklu Mahallesi’nde üyelerle buluştu.

galeri isak parti beykoz ailesine bir gunde rekor katilim 5467

Ziyaretlere, AK Parti İstanbul Milletvekillerinden Mihrimah Belma Satır, Pervin Tuba Durgut, Eyüp Özsoy, Mustafa Ataç, Serkan Bayram, Fatih Süleyman Denizolgun, Erol Kaya ve Hulusi Şentürk ile İl Yönetim Kurulu Üyesi Gülcan Keskin, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyeleri, mahalle başkanları ve teşkilat mensupları eşlik etti.

İlk olarak Kavacık Nikah Salonu’nda milletvekilleriyle bir araya gelen Beykoz Teşkilatı, 2023 seçimlerine giden süreçte 7/24 esasına göre, çare, çözüm ve hizmet peşinde özverili bir çalışma anlayışıyla saha ziyaretlerine başladı.

galeri isak parti beykoz ailesine bir gunde rekor katilim 4618

10 BİN ÜYE ZİYARET EDİLDİ

Eş zamanlı olarak sahaya inen 400 kişiden oluşan 100 ayrı grup ile milletvekilleri, “Yüz Yüze Gönül Gönüle” sloganıyla 10 bin üyeyi evlerinde ziyaret etti. 

Üye ziyaretlerinin yanı sıra vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelen teşkilat mensupları, Beykoz’un, İstanbul’un, Türkiye’nin geleceği için görüş ve talepleri dinledi.

galeri isak parti beykoz ailesine bir gunde rekor katilim 7529

AK PARTİ AİLESİNE 808 YENİ ÜYE

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletilerek hanelere misafir olan milletvekilleri ve teşkilat mensupları, üyelerle sohbet ederek teşekkür belgelerini takdim etti. 

Ziyaret kapsamında, AK Parti Beykoz ailesine 808 yeni üye de kazandırıldı.

galeri isak parti beykoz ailesine bir gunde rekor katilim 7737

Yağmur, çamur demeden hizmet aşkıyla sokakları arşınlayan AK Parti vekiller ve teşkilat mensuplarının ziyaretleri üyeler ve ilçe sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

galeri isak parti beykoz ailesine bir gunde rekor katilim 1 3465

galeri isak parti beykoz ailesine bir gunde rekor katilim 9245

galeri isak parti beykoz ailesine bir gunde rekor katilim 4319

İlgili Haberler