AK Parti Beykoz, AK fidanlarını dikti!

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle fidanlar dikerek, kendi hatıra ormanını oluştdu.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle fidanlar dikerek, kendi hatıra ormanını…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle fidanlar dikerek, kendi hatıra ormanını oluştdu.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle fidanlar dikerek, kendi hatıra ormanını oluşturmak için adım attı.

AK Parti İlçe Teşkilatı Sosyal İşler Birim Başkanlığı’nın Orman Haftası sebebiyle organize ettiği bu anlamlı etkinliğe; İlçe Başkan Yardımcıları Yaşar Şahin ve Mehmet Temel, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, belediye meclis üyeleri Sinan Çıtlak, Ahmet Soylu ve Emin Yavuz ile ilçe yönetimi katıldı.

AK Parti İlçe Teşkilatı, yüzlerinde mutluluk ve heyecanla kendi fidanlarını Riva’da bulunan alana ekti.

Kısa bir açıklama yapan AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Birim Başkanı Yaşar Şahin, birimleri tarafından Orman Haftası sebebi ile etkinliği düzenlediklerini ifade ederek; “Burada tüm teşkilatımızla beraber anlamlı ve güzel bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. İnşallah bu fidanlar burada yeşerir. Beykoz’umuzun bu güzel yeşiline, doğasına AK Parti olarak da katkıda bulunmak bizi son derece memnun ediyor. 800 fidan dikmeyi amaçlıyoruz…” dedi.

Fidanların dikilmesinin ardından ‘AK Parti Hatıra Ormanı’ tabelası da yerini aldı ve daha sonrasında objektiflere toplu poz verildi.

AK Parti Beykoz, AK fidanlarını dikti!
Bizi Takip Edin