AK Parti Beykoz bu hafta 16 bin seçmenle buluştu

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, “Her Adımda Yine Yeniden Beykoz” programı kapsamında Çubuklu Mahallesi’nde 6 bin 380 hanede 16 bin seçmeni ziyaret etti.

AK Parti Beykoz bu hafta 16 bin seçmenle buluştu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

31 Mart 2024 seçimlerine giden süreçte 7/24 esasına göre çalışan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, “Her Adımda Yine Yeniden Beykoz” programı kapsamında ilçenin dört bir yanında kapı kapı, sokak sokak, mahalle mahalle gezerek 75 bin hanede 187 bin 389 seçmeni tek tek ziyaret edecek.

ÇUBUKLU’DA 16 BİN SEÇMEN ZİYARET EDİLDİ

Geçtiğimiz hafta startı verilen çalışmalar ile ilçe başkanı, belediye başkanı, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları ve mahalle teşkilatları Çubuklu Mahallesi’nde seçmenlerle buluştu.

Eş zamanlı olarak sahaya inen 330 kişiden oluşan 110 ayrı grup, 6 bin 380 hanede 16 bin seçmeni ziyaret etti.

Beykoz Teşkilatı, gün boyunca gerçekleştirdiği ziyaretlerde seçmenlerle ayrı ayrı muhtelif yerlerde bir araya gelerek vakitlere neşe, gönüllere muhabbet kattı. Hizmet aşkıyla sokakları arşınlayan teşkilat mensuplarının ziyaretleri seçmenler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Tevazu, samimiyet ve birleştirici gücüyle çalışan Beykoz Teşkilatı, 31 Mart’a kadar ilçenin 45 mahallesinde 7’den 77’ye herkese ulaşarak hemşehrilerin beklentilerini, sorunlarını ve önerilerini dinleyecek.

AK Parti Beykoz bu hafta 16 bin seçmenle buluştu
Bizi Takip Edin