AK Parti Beykoz Teşkilatı bayramlaştı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen programda partililer bayramlaştı. 

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Kurban Bayramı’nın 2. gününde geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma programında bir araya geldi.

Programa, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gıyaseddin Gergin, AK Parti İstanbul İl Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Elif Yaşaroğlu, AK Parti Beykoz İlçe Başkanvekili Hayrettin Yanık, AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam ve Feruz Kutsal ile meclis üyeleri, mahalle temsilcileri, muhtarlar ve partililer katıldı.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ise rahatsızlığı nedeniyle programa katılamadı.

“AK PARTİ SINIRLARI AŞAN KARDEŞLİK BAĞIDIR”

Bayramlaşmada konuşan AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gıyaseddin Gergin, “Aynı ufka baktığımız müddetçe uzaklıkların hiç önemi ve hükmü yoktur. Dolayısıyla, AK Parti, Beykoz, İstanbul, Türkiye ve Mîsâk-ı Millî sınırlarını aşan bir kardeşlik ve birliktelik bağı demektir. Mîsâk-ı Millî’nin dışında Beykoz’umuzun herhangi bir köyünde mesafe fark etmeksizin eğer ki birbirimizi anlıyor ve aynı ufka bakıyorsak birbirimize yakınız demektir. Bu yakınlık bizi bir ve beraber tutar. Bayramlarda bunlardan biri. Biriktirdiklerimizden ziyade paylaştıklarımız kadar zenginiz. Biz paylaştıkça büyüyen bir memleketin çocuklarıyız. Biz şimdilerde ‘Ben, benim’ diyen medeniyetlerin evladı olmadık. ‘Biz’ diyenlerden olduk.” dedi.

“BİRBİRİMİZE İNANARAK YÜRÜDÜK”

AK Parti kurulduğun bugüne kadar hep birlikte yaşananları hatırlatan Gergin, “Hep birlikte dışarıda ‘Bunlardan olmaz, hayalin peşinden koşuyorlar’ dedikleri esnada birbirimize inanarak yürüdük. Kimi zaman kapatma davaları ile karşılaştık hep birlikte yılmadık. Adalet dedik. Baktığımız zaman memleket dedik millet dedik. Bütün zorluklara göğüs gerdik. Hamdolsun hepsinin üstünden gelmeyi başardık. En son 15 Temmuz’u yaşadık. Darbeyi gördük. Hep birlikte inanarak, el ele darbenin üstesinden geldik. Biz buyuz ve bu olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanvekili Hayrettin Yanık, AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam da teşkilat mensuplarının bayramını kutladı.

Konuşmanın ardından yapılan bayramlaşma töreninde protokol üyeleri ile teşkilat mensupları tek tek bayramlaştı. Program, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları eşliğinde son buldu.

AK Parti Beykoz Teşkilatı bayramlaştı
Bizi Takip Edin