AK Parti Beykoz'da kongre tarihi belli oldu

Yeni Beykoz Yolunda AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nın 5. olağan kongre tarihi belli oldu. 

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın hazırladığı takvime göre Beykoz İlçe Başkanlığı'nın 5. olağan kongresi 29 Kasım 2014 Cumarte

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni Beykoz Yolunda AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 5. olağan kongre tarihi belli oldu. 

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın hazırladığı takvime göre Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 5. olağan kongresi 29 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 15:00’da R.Şahin Koktürk Salonu’nda yapılması planlanıyor.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 5. olağan kongresi için Beykoz’da heyecanlı günler başladı. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın hazırladığı takvime göre 29 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 15.00’da R.Şahin Koktürk Salonu’nda yapılması planlanan kongreye AK Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da katılması bekleniyor.

Adem Sefer sessizliğini koruyor!

Ocak 2012’de yapılan 4. olağan kongrede 3. kez İlçe Başkanı seçilen Adem Sefer kongreye sayılı günler kala sessizliğini koruyor. Adem Sefer’in AK Parti’nin üç dönem kuralına göre 5. olağan kongrede aday olamayacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Mustafa Gürkan’a karşı Mesut Türkeri aday

Adem Sefer’in ilçe başkanlığı durumunun henüz resmi olarak kesinleşmediği için yönetim içerisinde bir çok aday sessizliğini korumaya devam ediyor. Teşkilat Başkanı Mustafa Gürkan’ın kapalı kapılar ardından adaylık için çalışmalar yaptığı gelen bilgiler arasında. Teşkilat içerisinde kendisine tepki olduğu için çalışmalarını gizli yürüten Gürkan, İl ve Genel Merkez düzeyinde çalışma yürüterek baskın aday olmayı hedefliyor.

İlçe Başkanı Adem Sefer’in aday olmaması durumunda AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu üyesi olan AK Parti Beykoz Gençlik Kolları kurucularından, 5. Dönem Meclis Üyesi Mesut Türkeri’ye aday olması konusunda yoğun baskı yapıldığı konuşuluyor.

Necati Ak, Şevki Kazancı ve Ahmet Deliak çalışmalarını sürdürüyor!

İki dönem meclis üyeliği ve Meclis Başkanlığı yapan ”Teşkilatın Abisi” Eczacı Necati Ak ve Çavuşbaşı eski Belde Başkanı Şevki Kazancı ile Mahalle Gençlik Kolları’ndan siyasete giren, çeşitli dönemlerde ilçe yönetimlerinde görev yapan Avukat Ahmet Deliak’ın da bu süreçte çalışmalarını yoğunlaştırdığı öğrenildi.

AK Parti Beykoz'da kongre tarihi belli oldu
Bizi Takip Edin