Ak Parti Beykoz'un Ankara çıkarması!

Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları ile Gençlik Kolları başkan ve yönetimleri T.B.M.M’ni ve Ak Parti Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ve Yönetim…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları ile Gençlik Kolları başkan ve yönetimleri T.B.M.M’ni ve Ak Parti Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam ve Yönetim Kurulu üyeleri, T.B.M.M’ni ve Ak Parti Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Başbakan’a Beykoz’un selamını ilettiler

Ziyaretleri sırasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın T.B.M.M’deki grup konuşmasını dinleyen Beykoz heyeti, daha sonra Meclis bahçesinde kendisine Beykoz’un selamını ilettiler.

Günün hatırası olmak üzere Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la bir hatıra fotoğrafı çektiren heyet, daha sonra partilerinin Genel Merkez’ine bir ziyarette bulundu.

Yetkililere çalışmalarını aktardılar

Beykoz heyeti, Genel Merkez ziyareti sırasında görüşme olanağı bulduğu Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Zafer Çubukçu ve Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’i makamlarında ziyaret ederek, kendilerine Ak Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın devam eden üye buluşmaları, sandık yönetimi ve İlçe Danışma Meclisleri hakkında kapsamlı bilgi aktarımında bulundular.

“Çıkışta Mahalleye Gel” programı

Ak Parti Beykoz İlçe Teşlilatı, Gençlik Kolları tarafından geçen hafta ilk çalışması yapılan “Çıkışta Mahalleye Gel” programı hakkında da Ankara’ya bilgi verdi.

2B konusu da görüşüldü

Beykoz Heyeti’nin Ankara’da görüş teatisinde bulunduğu konular arasında 2B ve mülkiyet sorunları da vardı. Ak Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın verdiği bilgiye göre, yapılan görüşmelerin sonunda Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’in “özellikle 2B konusunun insanları mağdur etmeden, mutlak surette çözüleceği sözü” verdiği bildirildi.

Metin Külünk eşlik etti

Edinilen bilgiye göre, Beykoz’dan sorumlu 1. Bölge Milletvekili Metin Külünk de, ziyaret programı sırasında Beykoz heyetinin devamlı yanında bulunarak, kendilerine eşlik etti.

Ak Parti Beykoz'un Ankara çıkarması!
Bizi Takip Edin