AK Parti Beykoz'un hedefi, yüzde 60'ı aşmak!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Mart ayı Danışma Meclisi'ni İstanbul İl Başkanı Selim Temurci'nin katılımı ile gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Mart ayı Danışma Meclisi'ni İstanbul İl Başkanı Selim Temurci'nin…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Mart ayı Danışma Meclisi’ni İstanbul İl Başkanı Selim Temurci’nin katılımı ile gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Mart ayı Danışma Meclisi’ni İstanbul İl Başkanı Selim Temurci’nin katılımı ile gerçekleştirdi.

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen Danışma Meclisi’ne; İl Başkanı Selim Temurci, İl Başkan Yardımcısı Celal Erdoğan, İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu ve Salim Öztürk, Milletvekili Aday Adayları Adem Sefer ve Nevin Çalışkan, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda parti mensubu katıldı.

Divan Kurulunu İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mehmet Temel, Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Gülsüm Albayrak ve Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Oğuz Kaan Kaya oluşturdu. Toplantının açılışında, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kollarında görev yapan kişilerin özgeçmişleri sunum eşliğinde partililerle paylaşıldı.

Mehmet Güler: Geniş bir gençlik kadrosuyla sahaya ineceğiz!

İlk protokol konuşmasını Gençlik Kolları Başkanlığı’na yeni başkan olarak atanan Mehmet Güler yaptı. Gençlik Kolları bayrağını daha yukarılara çıkarmak üzere görevi devraldığını söyleyen Güler, yepyeni bir heyecan ve taze kanla yeni bir seçim sürecine hazırlandıklarını kaydetti. Geniş bir gençlik kolları ekibi ile sahaya ineceklerini, birlik ve beraberlik içerisinde hedeflerin daha üzerinde sonuçları elde etmek için var güçleriyle çalışacaklarını da ayrıca sözlerine ekledi.

Mustafa  Gürkan: Gücümüzü tüm Türkiye’ye duyuracağız!

Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler’in ardından kürsüye çıkan İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, AK Parti’de yaşanan kongre süreçlerine değinerek, kongrelerin kendileri adına birer düğün olduğunu ifade etti. İl Başkanlığı görevine getirilen Selim Temurci’yi yeni görevinden ötürü tebrik etmeyi de ihmal etmeyen Gürkan; “Kongre süreçlerimiz devam ediyor… Pazar günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda saat 14.00’da il kadın kollarımızın kongresi var. Biz Beykoz İlçe Teşkilatı olarak yaklaşık 2 yıldır tüm programlarda son derece yüksek katılımla destekleyen hanım kardeşlerimize burada çok sağlam bir destek vermemiz gerekiyor. Kongrede bu kez en güzel yeri Beykoz Teşkilatına ayırmışlar…Bizde o gün o kongreye katılarak gücümüzü inşallah tüm Türkiye’ye duyuracağız” dedi.

Selim Temurci: İstanbul, iktidarda kalabilmenin anahtar şehridir!

Gürkan’ın konuşmasını tamamlamasının sonrasında sloganlar eşliğinde sözü alan İl Başkanı Selim Temurci; “Beykoz bizim için 2011 yılında Recep Tayyip Erdoğan’ın o seçimlerde yola çıktığı bir ilçeydi. Demek ki, doğru olanlar, doğru yerden başlar. Bizde bugün böyle başladık. Rabbim yolumuzu açık eylesin…Bugün Türkiye; ekonomiyle ilgili, dış politika ile ilgili, üniversitelerde yaşananlarla ilgili, bu milletin dimdik ayakta durmasıyla ilgili çok büyük dönüşüm yaşadı. Biz şu anda eski Türkiye diyenlerle, yeni Türkiye’nin önümüzdeki dönem bir mücadelesini  yaşayacağız. Biz bu yolun sevdalısıyız. Bizim için makam, şöhret, şan bunların her biri gelip geçici şeyler. 7 Haziran akşamını hep birlikte tek tek bu salonda düşündüğümüzde, o 7 Haziran akşamını sevince dönüştürecek olan teşkilat, buradaki teşkilattır. Öyleyse 7 Haziran başlangıcı bu gece olsun! Cumhuriyet Halk Partisi yargıyı kendi arka bahçesi gibi kullandığı günleri hatırlayın, ekonomide diz çöken bir Türkiye’yi hatırlayın…Bu Türkiye’yi Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti değiştirdi. İstanbul, iktidarda kalabilmenin anahtar şehridir. Bizim gücümüz, bir ve beraber oluşumuzdan kaynaklıdır. Türkiye’de bizim 9,5 milyon üyemiz var. Bunun 2 milyon 100 bini İstanbul’da. Ben şunu istemiyorum, bize 2 milyon yeni üye getirin demiyorum. Beykoz’da 40 bin istemiyorum, 20 bin istiyorum. Yani bu 40 bin üyenin yarısı bir kişiyi AK Partili yapsa, Beykoz’umuzun ne olacağını bir düşünün. Bu siyasi hareket bir aklın, bir medeniyetin devamıdır. Onun için durmak yok, yola devam dendiğinde aslında biz hep bunu kasdediyoruz. Bu seçim bir algı yönetimi seçimi olacak…İstanbul’un her noktasında, Beykoz’un her noktasında geçen dönem ne kadar irtibat büromuz varsa, en az o kadar olmalı. Bu siyaseti salondan çıkarıp, insanlara dokundurmak zorundayız. Gidelim, dokunalım ve AK Parti için sahada, sokaklarda olalım!” şeklinde konuşmasını noktaladı.

Selim Temurci, konuşmasından sonra başka ilçedeki danışma meclisine katılmak üzere salondan erken ayrılmak zorunda kaldı.

Temurci’den sonra Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf da kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirerek, 12 Ocak tarihi itibariyle ilçe başkanının yüzde 60 hedeflerine ulaşmak için start verdiklerini ve bu amaçta çalıştıklarını belirtti.

Yücel Çelikbilek: Hedefimiz, yüzde 60 barajını Beykoz’da aşmak!

Son konuşmacı olarak kürsüdeki yerini alan Belediye Başkanı Yücel  Çelikbilek ise, yapmış olduğu kısa konuşmasında İl Başkanı Selim Temurci’nin ilk danışma meclisine burada katılmasından ötürü gurur duyduklarını ifade etti ve şunları söyledi: “Biz bir tarih yazıyoruz. Türkiye, çok kısa zaman içerisinde, çok farklı noktalara geldi. Çok büyük gayretler sonucu bu oldu. AK Parti, milletin derdi ile dertlenen bir kadrodur. Bu kadroların, milletine yapması gereken büyük sorumlulukları var… 7 Haziran seçimi, çok önemli bir seçimdir.  Milli iradenin en önemli tarihlerinden biri daha olacaktır. Allahtan niyazımız 7 Haziran’da biz, Sayın İl Başkanımızın ve İlçe Başkanımızın hedef gösterdiği yüzde 60 barajını Beykoz’da aşmak istiyoruz. Uzak ihtimal mi, değil…Bunu Allah’ın izniyle 3 ayda yaparız. Bunun için tüm gayret ve emeği göstereceğiz”.

Protokol konuşmalarının ardından konuşmak isteyen parti üyelerine söz verildi.

 

AK Parti Beykoz'un hedefi, yüzde 60'ı aşmak!
Bizi Takip Edin