AK Parti, Çılgın Proje'yi hayata geçirdi

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, 2023 hedeflerine uygun 2023 ev ziyaretinin startını verdi.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, 2023 hedeflerine uygun 2023 ev ziyaretinin startını verdi. Kadın Kolları'nın ev sohbetleri ile…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, 2023 hedeflerine uygun 2023 ev ziyaretinin startını verdi.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, 2023 hedeflerine uygun 2023 ev ziyaretinin startını verdi. Kadın Kolları’nın ev sohbetleri ile başlayan proje, akşam diğer kademelerin de katılımı ile saat 24.00’a kadar devam etti.

Gündüz kadınların, akşam ise erkeklerin desteği ile 2023 vizyonuna uygun 2023 ev ziyareti hedeflendi. AK Parti İlçe Teşkilatı önünde, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek projenin düğmesine bastı. Çelikbilek, kimsenin hayal edemeyeceği bir projeye adım atıklarını ve bir günde 2023 ev ziyareti hedefleyen bir kadro görülmeyeceğini ifade etti. Kadın Kolları; “Yeniden İstanbul yeniden Beykoz yeniden Yücel Çelikbilek” sloganını atarak harekete geçti.

Gürkan: Beykoz’un genelinde 2023 evde ev sohbeti yapacağız!

SKM Başkanı Mustafa Gürkan, her şekilde sahanın her yerinde olacaklarına dikkat çekerek; ”Seçim çalışmalarımızda bizim 2002′ den beri lokomotifimiz hanımlarımızdır. Geçen hafta aldığımız kararla Beykoz’un genelinde 2023 evde ev sohbeti yapacağız. Gündüz programımızda hanımlar Beykoz’un çeşitli yerlerinde 750 ev sohbeti yapacak. Kalan 1500 ev sohbetinde akşam saat 6’da başlayacak. Küçük ikramlıklarımızla Beykoz’un çeşitli yerlerine yayılacaklar. Artık Beykoz’un tamamını kapsayan İstanbul genelinde ses getirecek ve bütün seçmenimizi kucaklayacak programlar yapacağız. Heyecanı Beykoz’un tamamına yaymak istiyoruz. Başkanımızın söylediği gibi Beykoz’da her iş aşkla başlar. Bizde bu aşka inanan temsili 50 hanım kardeşlerimizle burada bu işi başlatıyoruz” şeklinde konuştu.

Gülşen: Yeniden Beykoz yeniden Yücel Çelikbilek!

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, düşüncelerini şöyle aktardı: “Biz her zaman işte kadın işte güç hedef 2023 sloganıyla hareket ettik. Bugün de SKM Başkanımız ve Belediye Başkanımızın koordinesinde startımızı alıyoruz. 25 mahalle ve 20 köyümüzde 750 ev sohbeti yapmayı planlıyoruz. Yeniden İstanbul yeniden Beykoz yeniden Yücel Çelikbilek!”

Çelikbilek: Bir günde 2023 ev ziyaretini hedefleyen bir kadro görülmez!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz’da yeni bir dönem başlatmak için AK Parti İlçe teşkilatında büyük bir gayretle çalışan hanımlara şükran borçlu olduklarını ifade ederek konuşmasına başladı ve şunları söyledi: “Kimsenin hayal edemeyeceği bir günde 750 tane evin ziyaretini hanımların yapacağını düşünmek mümkün değil ama AK Partili kadınlar kararlıysa bunu  gerçekleştirebilirler. Akşamda yine kadınların katılacağı ama erkeklerin çalışacağı 1500 ev ziyareti gerçekleşecek. Hedef burada bugün en az 20 bin insana ulaşmaktır. Bir günde 2023 ev ziyaretini hedefleyen bir kadro görülmez.  Bunu ilk defa AK Parti gerçekleştiriyor. Niyet ettik Beykoz’u çok farklı yerlere taşıyacağız. Omuzlarımızda ağır bir yük var ve bunun farkındayız. Bu yükün altında ezilmemek için dik duracağız, diklenmeyeceğiz. İnşallah Beykoz, Büyükşehir Seçiminde de oy patlaması yapacak. Bu mesajı Başbakanımıza Beykoz’da özellikle 2B konusunda çok değer ve fırsat verdiniz Beykozlu bunu geri çevirmedi diye göstereceğiz. 30 Mart akşamı Beykoz bunu söyleyecek”.

AK Parti, Çılgın Proje'yi hayata geçirdi
Bizi Takip Edin