Ak Parti esnafın nabzını tutuyor

Ak Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Sekmen Beykoz'da ziyaretlerde bulundu.                             &

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Sekmen Beykoz’da ziyaretlerde bulundu.                                                                                                                        

Ak Parti İstanbul İl Teşkilatı tarafından referanduma yönelik olarak başlatılan milletvekillerinin seçim bölgesinde halkla buluşmaları kapsamında Mehmet Sekmen Beykoz’da bir takım ziyaretlerde bulundu.

İstanbul Milletvekili Mehmet Sekmen programına ilk olarak Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı ile Beytaş Tesislerinde yapılan kahvaltı organizasyonuyla başladı. Edinilen bilgilere göre kahvaltıda teşkilat mensuplarına 12 Eylül’de yapılacak olan referandumun öneminden bahseden Mehmet Sekmen, referandum için yapılacak çalışmaları da teşkilat üyelerine anlattı.

Kahvaltıda Mehmet Sekmen’in yanısıra Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer de yer aldı.

 

Kahvaltı sonrası Mehmet Sekmen teşkilat üyeleri ile birlikte Ortaçeşmede kurulan ak noktayı ziyaret ederek, ardından esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi. Esnafın sıkıntılarını dinleyen Ak Parti Milletvekili Mehmet Sekmen, Orteçeşme’deki esnaf ziyaretlerinin ardından Rüzgarlıbahçe’de belediyenin organize ettiği çöp bidonu dağıtma programına katıldı. Ayrıca Mehmet Sekmen’in esnaf ziyaretleri esnasında teşkilat mensupları halka referandum kitapcığı dağıttı.

Ak Parti esnafın nabzını tutuyor
Bizi Takip Edin