AK Parti halka ulaşmaya devam ediyor!

AK Parti halka ulaşmaya devam ediyor!

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Mahalle İrtibat Bürosu açılışına bir yenisini daha ekledi.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, mahallelerde irtibat bürosu açılışına bir yenisini daha ekleyerek…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti halka ulaşmaya devam ediyor!

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Mahalle İrtibat Bürosu açılışına bir yenisini daha ekledi.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, mahallelerde irtibat bürosu açılışına bir yenisini daha ekleyerek Çubuklu Mahallesi Beşevler irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirildi.

Vatandaş ile parti arasında köprü vazifesi görmesi açısından mahallelerde irtibat bürosu açılışına bir yenisi daha ekleyen AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Çubuklu Mahallesi Beşevler irtibat bürosunu açılışını gerçekleştirildi.

Beşevler irtibat bürosu açılışına Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Başkanı Adem Sefer, AK Parti İlçe Yöneticileri, Meclis üyeleri  ve parti teşkilatının katıldığı açılışa Beşevler halkı da ilgi gösterdi.

2014 yerel seçimleri için çalışmalarını hızlandıran AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Beşevler irtibat bürosunu açtı. İkindi ezanı sonrası gerçekleştirilen büro açılışında, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve İlçe Başkanı Adem Sefer birer konuşma gerçekleştirdi. Kurdele kesimi sonrası ilk konuşmayı İlçe Başkanı Adem Sefer yaptı.

Adem Sefer: 2014 kritik bir sene olacak

Konuşmasına katılanlara teşekkür ederek başlayan Adem Sefer, “Bu irtibat büroları ile halkımıza ulaşmak istiyoruz.2014 kritik bir sene olacak. Yerel seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile önemli bir viraja giriyoruz. Lider bir ülke olan Türkiye, bu seçimlerle kaderini belirleyecek. 10 yıllık icraatlarımızı bu irtibat büroları ile sizlere ulaştırmak istiyoruz. 2B arazileri ile ilgili güzel haberler geliyor. İnşallah bu sorun ortadan kalkacak.” dedi.

Yücel Çelikbilek: Ben bu partinin bir neferiyim

Adem Sefer’in ardından kısa bir konuşma yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek “Bu kadrolar 10 senedir yapılmayanları yapıyor. Beykoz bizim sayemizde gelişti. Gelişmeye devam edecek. 2B ile ilgili önüne gelen açıklama yapıyor. Bu durumu ortadan kaldırmak için yerel basınımıza açıklamalar yapacağız. Beykozlunun gönlünü hoş edecek açıklamalar yapacağız. Ben burada Belediye Başkanı olarak bulunuyorum. Bu partinin bir neferi olarak. Beni aday gösterirlerse mutlu olurum. Göstermezlerse de bu partinin her neferi olarak çalışmaya devam ederim.” diye belirtti.

Konuşmaların ardından çekilen toplu fotoğraf sonrası tören sona erdi.

AK Parti halka ulaşmaya devam ediyor!
Bizi Takip Edin