AK Parti Vefa İftarı'nda gövde gösterisi!

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel birlik, beraberlik ve Vefa İftarı gövde gösterisine dönüştü.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel birlik, beraberlik ve vefa iftarı gövde gösterisine…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel birlik, beraberlik ve Vefa İftarı gövde gösterisine dönüştü.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel birlik, beraberlik ve vefa iftarı gövde gösterisine dönüştü. Yoğun bir katılımın olduğu iftar yemeğinde yaklaşık 2000 teşkilat mensubu birlikte iftar açtı.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğine; AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Belediye eski Başkanı Muharrem Ergül, Belediye Başkan yardımcıları, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile çok sayıda partili katıldı.

Gelen konuklarını kapıda tek tek tokalaşarak ağırlayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer açılış konuşmasında da teşkilat mensuplarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek başladı.

Adem Sefer:  Üçüncü dönemde AK parti bayrağını dalgalandıracağız

Adem Sefer yaptığı konuşmada Ramazan aynın rahmet ayı olduğunu, gönül sofraları ile halkla buluştuklarını söyledi. Bayramın 1. günü saat 11’de  ilçe teşkilatında bayramlaşmanın olacağını söyleyen Adem Sefer, bu sene bir ilk yaparak belediye önünde 2500-3000 kişinin kalabalık bir biçimde bayramlaşmak istediklerini söyledi. Yerel seçim süreciyle ilgili konuşan Adem Sefer başkan adayının kim olursa olsun hedeflerinin 3. Dönemde de AK parti bayrağını dalgalandırmak olduğunu söylerken mahalle irtibat bürolarının kurulacağını sözlerine ekledi.

Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yoğun katılımdan dolayı teşekkür etti. Yakın zamanda gelecek olan Kadir Gecesi’ni ve ramazan bayramını görmeyi Allah herkese nasip etsin diyen Çelikbilek, Bayram günü tüm teşkilatı bayramlaşmaya beklediğini söyledi.

Okunan ezan ardından yapılan iftardan sonra İstanbul Milletvekili Metin Külünk konuşma yaptı.

Metin Külünk: 2014 yerel seçim çalışmalarında Beykoz’dayım

İstanbul Milletvekili Metin Külünk; tüm teşkilatın ramazan ayını kutlarken 1000 aydan hayırlı olan Kadir Gecesi’nin ve Ramazan Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını diledi. Şu an ki tablonun kendisine 1970 yıllardaki manzarayı hatırlattığını ve o günlerde atılan emeklerin bugün burada gerçekleştiğini söyleyen Külünk, mücadelelerinin adalet ve hak olduğunu bu mücadele sonunda refah ve huzur geleceğini söyledi. 2014 yerel seçimlerinde Beykoz’un çok önemli bir yere sahip olduğunu ve Beykoz’a ayrı bir önem vereceklerini ifade eden Külünk, bütün belediyelerde iddialı olduklarını ve kendisinin 2014 yerel seçim çalışmalarında Beykoz’da olacağını ve çalmadıkları kapı kalmayacağını, bütün vaktini Beykoz’da geçireceğini söyledi.

Yemekte son konuşmayı İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu yaptı.

Aziz Babuşçu : Gezi Parkı olaylarında hedefte başbakan vardı

Yemeğe katılanlara teşekkür eden Aziz Babuşçu konuşmasına gezi parkı ve çıkan olaylarla ilgili konuştu. Babuşçu, kendilerinin ramazan öncesinde çok büyük haksızlıklara uğradıklarını gezi parkı olayları ile yıpratılmaya çalışıldıklarını söyleyerek, mahkeme kararlarına göre tavırlarını ortaya koyacaklarını söyledi. Babuşçu konuşmasının devamında “Mahkeme olumlu bir karar verse dahi yine de halka gideceğiz. Ilımlı bir yapı izliyoruz.” dedi. Gezi parkı projesinin çevreci bir eylem değil tamamen Ak Parti karşıtı ve dış mihrakların çok fazla etkili olduklarını söyheleyen Babuşçu ”yerli işbirlikçiler çok açık oyunlar oynuyor. Dış mihrakların 8 saat aralıksız yayın yaparak genel amacın ülkede olumsuz bir hava varmış gibi göstererek ülkeyi karıştırmak” olduğunu belirtti. “Bu olayların amacının başbakan ve onun yarattığı istikrarı yıpratmak” olduğunu söyleyen Babuşçu, teşkilat olarak üzerlerinde çok büyük yükler olduğunu ve çalışarak üstesinden geleceklerini söyledi.

AK Parti Vefa İftarı'nda gövde gösterisi!
Bizi Takip Edin