AK Parti'de ilk resmi başvurular yapıldı!

Beykoz Belediye Başkanlığı için AK Parti 'den iki isim resmi başvurusunu yaptı.

Beykoz Belediye Başkanlığı için AK Parti Beykoz'dan Avukat Kemal Kaya ve Yüksel Baki resmi başvurusunu yaptı.

2014 Yerel seçimler öncesinde…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanlığı için AK Parti ‘den iki isim resmi başvurusunu yaptı.

Beykoz Belediye Başkanlığı için AK Parti Beykoz’dan Avukat Kemal Kaya ve Yüksel Baki resmi başvurusunu yaptı.

2014 Yerel seçimler öncesinde Beykoz Belediye Başkanlığı için AK Parti Beykoz’dan ilk resmi başvurular yapıldı. Av. Yüksel Baki ve Av. Kemal Kaya Kavacık’daki AK Parti ilçe binasına gelerek Başkan Adem Sefer’e başvuru evraklarını teslim etti.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı’nın Kavacık’daki binasına ilk olarak av. Kemal Kaya gelerek başvurusunu yaptı.

Av. Kemal Kaya: Organik belediye başkan aday adayınız var!

Av. Kemal Kaya Belediye Başkanı aday adayı formunu İlçe Başkanı Adem Sefer’e  teslim ederken, “1967′ de Beykoz’da doğdum ve burada yetiştim. Eğitimim dışında buradan ayrılmadım ve ben bu toprakların bir parçasıyım. Yani organik bir başkan aday adayınız var. Beykoz’un sorunlarını ve çözüm önerilerini biliyoruz. Teşkilatımıza güç katarak daha iyi şeyler yapacağız. Tüm enerjimiz sahamıza yansıyacak. Her şartta emrinizdeyim. Beykoz’un değişeceğini ve uçacağını hep beraber göreceğiz.” şeklinde konuştu.

Kemal Kaya’nın ardından Eski Belediye Başkan Yardımcısı Av.Yüksel Baki Belediye Başkan aday adaylığına başvurusunu yaptı.

Av.Yüksel Baki: Beykoz’un Çözülemeyecek Sorunu Yok!

Av.Yüksel Baki başvuru esnasında yapmış olduğu açıklamada  “Bizim asıl amacımız Beykoz’un sorunlarını çözüme ulaştırmak. Gerek sivil toplum kuruluşlarımızla, gerekse halkımızla, muhtarlarımızla görüşerek sorunlarımızı çözeceğiz. Çünkü Beykoz’un çözülemeyecek sorunu yok. 10 yıllık Belediye Başkan Yardımcılığı görevimde güzel hizmetlerde bulundum. Ve bundan sonraki süreçte de uzlaşmacı bir tavırla daha iyi hizmetler vermek istiyorum. “ dedi.

Adem Sefer: Herkese kapımız açık

AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer yapılan başvurular sonrasında yapmış olduğu açıklamada “ AK Parti halkın içinden gelen ve halkını önemseyen bir parti ve burada yer almak isteyen herkese kapımız açık. Bizim tek liderimiz var o da Recep Tayyip Erdoğan ve bizler onun adamlarıyız. Bu iş bir cesaret işidir. Halkımıza ve teşkilatımıza hayırlı olsun” diyerek aday adaylarına teşekkürlerini belirtti.

AK Parti'de ilk resmi başvurular yapıldı!
Bizi Takip Edin