AK Parti'den birlik ve beraberlik çağrısı

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı bayramlaşma merasiminde ‘Birlik ve Beraberlik' vurgusu yapıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı bayramın ikinci günü ilçe binasında bayramlaşma törenini gerçekleştirdi. Adem Sefer başkanlığında toplanan partililer, hep…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı bayramlaşma merasiminde ‘Birlik ve Beraberlik’ vurgusu yapıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı bayramın ikinci günü ilçe binasında bayramlaşma törenini gerçekleştirdi. Adem Sefer başkanlığında toplanan partililer, hep birlikte bayramı kutladılar.

Parti binasında gerçekleştirilen bayramlaşma merasimine Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, eski belediye başkanı Muharrem Ergül, belediye başkan aday adayları Yüksel Baki ve Kemal Kaya ve partililer katıldı. Törene ilerleyen dakikalarda eski İstanbul Milletvekili Özlem Piltanoğlu’da katıldı.

11 yıllık birlik ve beraberliğimiz devam edecek

Konuşmasında birlik çağrısı yapan Adem Sefer, muhalefet partilerine de yüklendi. Konuşmasında partililerin bayramını kutlayan Adem Sefer “Hepinizin bayramı mübarek olsun. Tüm Beykozluların bayramını kutlarım. Burada birlik ve beraberlik içerisinde bayramlaşma törenimizi yapacağız. Bu dönem bizim için çok önemli olacak. 2014 senesi hem Beykoz hem de Türkiye için çok önem arz ediyor. Bu seçimlerle 11 yıllık birlik ve beraberlik süresini uzatmak için dönüm noktası. Bunu hazmedemeyenler ile mücadele edeceğiz.

Bir sorun varsa onu çözecek olan AK Parti’dir

Mülkiyet sorunları ve yaklaşan seçimler hakkında konuşmaya devam eden Adem Sefer “Biliyorsunuz mevcut bir belediye başkanımız var. Eğer genel merkez bu konuda belediye başkanımızla devam etmek isterse bizim ona olan desteğimiz tamdır. Bildiğiniz gibi başkan aday adayı arkadaşlarımızda var. AK Parti’de birlik önemlidir. Eğer başka bir arkadaşımız buradan aday gösterilirse, bütün desteğimizi vermeye hazırız. Muhalefet partililer, gezdikleri her yerde 2B ve mülkiyet sorunlarını çözeceklerini söylüyorlar. Buradan sormak istiyorum. Hangi sorunu çözmüşler. Bir sorun varsa onu çözecek olan bu partidir. Bu sorunları dile getiren bizlerdik. Bu sorunları çözdük ve çözmeye devam edeceğiz

İlçe Başkanı Adem Sefer’den sonra bir konuşma yapan Yücel Çelikbilek, herkesin bayramını en içten dilekleri ile kutladığını ve bayramın tüm İslam alemine huzur getirmesini diledi.

Yapılan konuşmalar sonrası partililer birbirlerinin bayramını kutladı ve tören sona erdi.

AK Parti'den birlik ve beraberlik çağrısı
Bizi Takip Edin