AK Parti'den Şehit ve Gazi ailelerine anlamlı ziyaret

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı Gaziler Haftası kapsamında ilçedeki Gazi ve Şehit ailelerini ziyaret etti.

Onlar bu vatan için bedenlerini siper ettiler. Kimi şüheda mertebesine yükselip, sevgililer sevgilisi Allahın Resulüne komşu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı Gaziler Haftası kapsamında ilçedeki Gazi ve Şehit ailelerini ziyaret etti.

Onlar bu vatan için bedenlerini siper ettiler. Kimi şüheda mertebesine yükselip, sevgililer sevgilisi Allahın Resulüne komşu oldu. Kimi Gazilik mertebesine ulaşıp günlük hayatın içinde bizlerle birlikte yaşamlarını sürdürdüler.

AK Parti yöneticileri 19 Eylül Gaziler haftasında “Onlar tüm Türkiye’nin ve bizlerin en değerli varlıklarıdır. Anneleri Annemiz, Babaları Babamızdır “ diyerek Beykoz’daki Gazi ve Şehit ailelerini ziyaret etti.

İstanbul İl Kadın Kolları Halkla İlişkiler Birim Başkanı Süreyya Yılmazer, Yardımcıları  Sevil Aygül, Banu Koç Çiçekli, AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, Halkla İlişkiler Başkanı Semra Kara, Ana Kademe İlçe Başkan YardımcılarıManolya Demirören ve Mithat Güner tarafından Merkez, Yalıköy ve Soğuksu mahallelerinde yaşayan Gazi ve Şehit  aileleri ziyaret edildi.

Yapılan ziyaretlerde şehitler için Kur’an-ı Kerim okunarak ruhları için dua edildi. “Vatan toprağını kanlarıyla sulayarak bu topraklara sahip çıkan şehitlerimizle bir kez daha gurur duyduk.” diyen yöneticiler Şehit ve Gazi ailelerinin dilek ve taleplerini dinleyerek çözüm için gerekli yerlere müracaat etmek üzere takibinin yapılacağını söyledi.

Aileler, yapılan ziyaretten memnun kaldıklarını ve unutulmadıkları için mutlu olduklarını belirterek teşekkür etti.

AK Parti'den Şehit ve Gazi ailelerine anlamlı ziyaret
Bizi Takip Edin