AK Parti’nin en genç adayı Beykoz öğrencileriyle buluştu

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti’nin en genç milletvekili adaylarından biri Umut Arman Sonay, öğrencilerle bir araya geldi.
  • 9.05.2023 00:00:00

Ramazan Ayı’nın her gününü Beykoz’da çeşitli ziyaretler yaparak geçiren Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Ramazan’ın 22. gününü ilçede eğitim gören öğrencilere ayırdı.

MEDİPOL ÖĞRENCİLERİYLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Bu kapsamda, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti İstanbul 1. Bölge 28. Dönem Milletvekili Adayı 19 yaşındaki Umut Arman Sonay, İstanbul Medipol Üniversitesi öğrencileriyle iftarda buluştu.

“HAYALİNİ KURAMADIĞIMIZ ŞEYLER YAPILIYOR”

İftarda programında öğrencilere hitap eden Başkan Murat Aydın, “Ben 63 yaşındayım. Benden çok daha güzel, çok daha zengin, çok daha mutlu ve huzurlu bir yaşamı bu güzel ülkemiz Türkiye’mizde inşallah yaşayasınız.” dedi.

Aydın, “Bizim hayalini kuramadığımız şeyler şimdi yapılıyor. Bütün siyasi partilerde böyle 19 yaşında gençlerin aktif pozisyon üstlenmesini arzu ederiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza da çok teşekkür ederim gençlerin yolunu açtıkları için.” diye de ekledi.

“GENÇLERİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM”

AK Parti’de İstanbul’un en genç milletvekili adaylarından biri olan 19 yaşındaki Umut Arman Sonay da öğrencilere kendini tanıtarak ve gençleri en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.

Gençlerle birlikte 2053’ü, 2071’i, geleceği konuşan Başkan Murat Aydın ve Milletvekili Adayı Umut Arman Sonay öğrencilerle bol bol fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

.

.

İlgili Haberler