AK Parti'nin muhteşem aday adayı tanıtım gecesi

Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Belediye Başkanı ve meclis üyesi aday adaylarını muhteşem bir gece ile tanıttı.

Ak Parti, belediye başkanı ve meclis üyesi aday adaylarını tanıtmak amacıyla İBB Beykoz Korusu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Belediye Başkanı ve meclis üyesi aday adaylarını muhteşem bir gece ile tanıttı.

Ak Parti, belediye başkanı ve meclis üyesi aday adaylarını tanıtmak amacıyla İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlediği gece de yoğun bir kalabalık hakimdi. Beykoz Ak Parti İlçe Teşkilat mensupları, kadın ve gençlik kolları, meclis üyesi aday adayları, belediye başkan aday adayları ve yerel basın temsilcileri gecede yer aldılar.

Başta, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ in yanı sıra belediye başkanı aday adayı başvurularını gerçekleştiren 11 adayın ve 100 meclis üyesi aday adayının kısa bir tanıtımının yer aldığı gecede yapılan tanıtım sunumu davetli olanlara izletildi. Tanıtımının çıktığı aday adayı, ayağa kalkarak kendini gösterdi ve salonu selamladı. Gecenin ilk açılış konuşmasını Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer gerçekleştirdi. Sefer, aday adayı tanıtım gecesindeki duygu ve düşüncelerini şu şekilde belirtti:

Biz mevki için değil, Ak Parti bayrağı ve Beykoz halkına hizmet etmek için varız!

“ Beykoz’ u 2004′ te Ak Parti belediyeciliği ile tanıştırdık. Bu süre içerisinde Başbakanımızın, liderimizin Türkiye’ yi dönüştürdüğü gibi bizde Beykoz’ u çok farklı konumlara getirdik, dönüştürdük. Beykoz’ un sıkıntılarını teker teker çözerek ve en önce mülkiyet ile ilgili olan sorunlarını bir noktaya getirdik. İnşallah 2014 seçimlerinde Beykoz’ a çığır atlatan süreci hep beraber yaşayacağız. Bütün aday adaylarımızın amacı, Ak Parti bayrağını en yukarıya taşımak. Seçime Ak Parti olarak hazır bir şekildeyiz. Biz her zaman seçim olacakmış gibi sahada olup halka hizmet verdik. Yalnız şunu söylemeliyim, Beykoz’ un en az 1 dönem daha Ak Parti’ ye ihtiyacı var. İnşallah Beykoz’ da 2023’lere 2071′ lere hep beraber ulaşırız. Bu hizmet yarışında var olmak, var olduğunu hissettirmek medeni bir cesaret. Gerek belediye başkan aday adaylarımızı gerek meclis üyesi aday adaylarımızı bu anlamda tebrik ediyorum. Biz mevki için değil, Ak Parti bayrağı ve Beykoz halkına hizmet etmek için varız. Beykoz, girdiğimiz her seçimde bize güvendi, bizde var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Adem Sefer, açılış konuşmasını yapmasının ardından sözü Yücel Çelikbilek’ e bıraktı. Çelikbilek ise konuşmasında şunları ifade etti:

Beykoz’ un değil bir dönem, bütün dönem Ak Parti’ ye ihtiyacı var!

“ Aday adayı olan tüm kardeşlerimiz Beykoz halkının vebalini almışlar ve taşın altına bizde elimizi koyalım demişler. Bu özel bir gayret. Bu arkadaşlarımız siyaset zordur diyenlerin, kaçanların tersine buraya gelmiş ve biz Beykoz’ u daha iyi yerlere taşımak istiyoruz demişlerdir. Bundan daha güzel ne olabilir ki! Ben hepinizi tebrik ediyorum. Ak Parti farklı bir misyondur, hiçbir şeyle mukayese edilmez, edilemez. Bu kadrolar, bırakın ülkeyi, dünyayı güçlü bir hale getirecek misyonun insanlarıdır. İnsanının mutluluğu için gayret gösteren böyle bir kadro daha önce dünyanın neresinde çıktı ki. Değerli başkanımızın sözünü söylüyorum, Beykoz’ un değil bir dönem, bütün dönem Ak Parti’ ye ihtiyacı var. Türkiye’ nin Ak Parti’ ye ihtiyacı var, dünyanın Ak Parti’ ye ihtiyacı var, Beykoz’ un ilelebet Ak Parti’ ye ihtiyacı var! Ak Parti her zaman burada var olacak, başka kimse bir şeye heveslenmesin! ” diyerek konuşmasını bitirdi.

Yücel Çelikbilek’ in konuşmasının sonrasında, ilk olarak belediye başkan aday adaylarının tanıtımının yer aldığı sunum ardından ise meclis üyesi aday adaylarının tanıtım sunumu salondaki davetlilere izletildi. Gece, yaklaşık iki buçuk saat sürdü. Gecenin kapanış konuşmasını yine Adem Sefer yaparak, aday adayı tanıtım törenine gelen tüm misafirlere teşekkürlerini belirtti.

AK Parti'nin muhteşem aday adayı tanıtım gecesi
Bizi Takip Edin