AK yürekler yüzde 60 hedefi için kenetlendi

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını Milletvekilleri ile berabaer görkemli bir şekilde gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM), Kavacık'ta bulunan ilçe binasında açıldı. Büy

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını Milletvekilleri ile berabaer görkemli bir şekilde gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM), Kavacık’ta bulunan ilçe binasında açıldı. Büyük bir kalabalık ve görkemli bir şekilde açılışı yapılan AK Parti İlçe SKM’de, yürekler aynı anda yüzde 60 hedefi için attı. Açılışa; Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, SKM Başkanı Tuncer Dede, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler, AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili İsmet Uçma, AK Parti 1.Bölge Milletvekili Adayı Pınar Hacıbektaşoğlu, ilçe yönetimi ve çok sayıda partili katıldı.

Açılış konuşmasını SKM Başkanı Tuncer Dede gerçekleştirdi. Kısa bir selamlama konuşması yapan Dede, şunları söyledi: “Sizlerden bir söz almak istiyorum. Siz 30 Mart 2014’te ve 10 Ağustos 2014’te Beykoz’da bir gerçeği başardınız. 7 Haziran’da da tekrar hazır mıyız? Bizlerde sizin gibi hazırız! Sizleri sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum. Durmak yok, yola devam!”.

Mustafa Gürkan: Yüzde 60, Beykoz’da 93 bin kişinin teveccühü demek…

Tuncer Dede’nin konuşmasının ardından sözü alan İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, her seçimin AK Parti’deki heyecanın yeniden dirildiği bir gün olduğunu ifade ederek; “Görüyorum ki, SKM’nin açılışında yürekler biraz daha büyüdü. Bugüne kadar 6 tane büyük seçimde burada oylarımızı biraz daha büyüterek, Beykoz’u bugün geldiği noktaya getirdik. Önümüzde 42 gün var. Biz yüzde 60 oy dedik. Yüzde 60, Beykoz’da 93 bin kişinin teveccühü demek. Bizim Beykoz’da 80 bin oyumuz var ama, alınacak 13 bin oy var. Bugün buradaki kalabalık, bu 13 bin oyun alınacağının işaretidir. Hedefimiz, yüzde 60 ama, Beykoz’da yüzde 60. Ortaçeşme’de yüzde 75, Gümüşsuyu’nda yüzde 75. Artık Beykoz, nerede olduğunun farkında olacak! Yüzde 60 oyumuzu alarak, buradan Genel Başkanımıza, Başbakanımıza güçlü bir selam göndereceğiz” dedi.

Yücel Çelikbilek: 7 Haziran’da yeni bir AK Parti ile yeni bir Türkiye doğacak!

7 Haziran’daki seçimin ‘beyin’ açılışını yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, konuşmasında şunları ifade etti: “Dava adamı olmak kolay değil. Dava adamı olmak yürek ister, cesaret ister, kararlılık ister. Bunlar olmadan yola çıkamazsınız. AK Parti, 13-14 yıllık kadrolarını Türkiye’ye nasıl dava adamı olunacağını gösterdi. Bir iktidar partisinin nasıl olunacağını gösterdi. Bu milletin başının nasıl dik olunabileceğini gösterdi. Onurlu bir ülkenin insanı nasıl olunabilceğini gösterdi. Avrupa’da ve başka ülkelerde ezilen ve pasaport kuyruğunda sıra beklerken, o ezikliği hisseden insanlarımın bugün nasıl özgüvenli geçtiğinin gururunu yaşattı. Biz büyük bir milletin evlatlarıyız. Sıradan, tarihi olmayan bir milletin evlatları değiliz. Bizim genlerimizde büyük devlet olma özelliği var. Dünya; medeniyeti, insanlığı, her şeye saygıyı bizlerden öğrendi…İnsanlık, bizim medeniyetimizle başladı ve inşallah yeniden Yeni Türkiye’yle birlikte insanlık, insanlığın ne demek olduğunu görecek. Biz olmazsak; dünyada barış olmaz, kardeşlik olmaz, mazlumun ahı yerde kalır, düşenin asla dostu olmaz…Biz Filistin’i korumak için yüz binlerce insanımızı şehit verdik. Afrika ülkelerini korumak için yüz binlerce insanımızı şehit verdik. Yüzüncü yılını kutladığımız Çanakkale Savaşı’nda 250 bin insanımızı şehit verdik. Mazlumun yanında nasıl olunur, vatan sevgisi nedir, millet sevgisi nedir? Bu heyecanı yaşatmak için canlarımızı, kanlarımızı vermekten asla kaçmadık. Onun için bu toprak ve bu millet mübarektir…Yeniden bir Türkiye kurulacak. 2023 diyoruz, 2053, 2071’leri hedefliyoruz. O günleri bireysel olarak görmeyebiliriz ama, milletimizin o günleri göreceğini ve o tarihlerin efendisi olacağına inanıyorum. İşte 7 Haziran’da o günlerde dünyanın bu anlamda lideri olmak, insanlığın hizmetkarı olmak ama, diğer anlamda da efendisi olmak için biz bugün bu çalışmayı yapmakla sorumluyuz. 7 Haziran, güzel bir gündür. O gün yeniden bir doğum olacak ve yeni bir AK Parti ile yeni bir Türkiye doğacak!”.

Başkan Çelikbilek’in konuşmasından sonra söz, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf’a verildi.  7 Haziran seçimi sonrasında da aynı coşkuyla seçimi kutlamayı Allah’tan dilediğini söyleyen Zayıf, seçime kadar kadınlar olarak çalmadık kapı bırakmayacaklarını belirterek, konuşmasını tamamladı.

Zayıf’ın hemen ardından sözü alan Gençlik Kolları Mehmet Güler’de kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Beykoz’da Anakademe olarak konuştuklarında yüzde 60 oy alabileceklerine inandıkları için hedefi öyle koyduklarını aktaran Güler; “Hep birlikte, tüm kademeleriyle Allah’ın izniyle 2023’ü, 2053’ü, 2071’i hedefleyen gençlerle durmak yok, yola devam diyorum!” şeklinde konuştu.

Pınar Hacıbektaşoğlu: Hedeflerimiz büyük çünkü, sevdamız büyük!

Milletvekili Adayı Pınar Hacıbektaşoğlu ise; “Şarkımızda söylediğimiz gibi büyük hayalim var, büyük hedefim var, sevdam büyük…Gerçekten AK Parti kurulduğu günden itibaren hep sevdası olan bir partiydi. Türkiye, millet, ümmet sevdası vardı ve bu sevdalarını hayallerle süsledi. O gerçekleşemez denilen hayaller, sonra hedeflere dönüştü. Sonrada o hedefler projelere dönüştü ve gerçek oldu. Bizler büyük hedefler koyuyoruz çünkü, bizim sarsılmaz bir sevdamız var…Bende bir anne olarak sizler gibi çocuğumun gelecekte refah dolu, adalet dolu, zenginlik olan bir Türkiye Cumhuriyet’inde gözünü açmasını istiyorum. Sizlerle bu kutlu davada omuz omuza mücadele vermekten onur duyuyorum” dedi.

İsmet Uçma: Beykoz’dan başlamak üzere Türkiye’de sandıklar patlayacak ve bütün oyunlar bozulacak!

Son konuşmacı olarak sözü alan Milletvekili İsmet Uçma da, Beykozluları ‘çağ açıp, çağ kapatan’ insanlar olarak selamladığını belirterek başladığını konuşmasını, şu şekilde sürdürdü: “Beykoz’daki bu heyecanı, bu coşkuyu görünce yüzde 60-70 bu ülke içiz azdır! Beykoz, yüzde 75 olarak çıtayı koymuştur. 7 Haziran’da Beykoz’dan başlamak üzere Türkiye’de sandıklar patlayacak ve bütün oyunlar bozulacak. Ülkemizin etrafı ateş çemberi. Türkiye, güzel ülkemiz burada yeşil vadi gibi duruyor. Unutmayın, yerli ve yabancı şerh güçleri el ele verdiler, hamle üstüne hamle yaptılar güzel ülkemize ateş sıçratmaya çalışıyorlar. Beykozlular buna müsaade etmez! Bugüm hamdolsun ülkemize ateş sıçratamamışlarsa, benzin dökememişlerse bu önce milletimizin sonra Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü iradesi ve yönetimi ile olmuştur. 12 yıl öncesine baktığınızda, yeni Türkiye ve eski Türkiye’yi kıyasladığınızda, eski Türkiye’yi özleyenler CHP’si, MHP’si, HDP’si, Paraleli bütün bu şerh güçleri, siz güzel insanlara karşı şerh ittifakı oluşturdular. Ama göreceksiniz, bu tuzak onların başlarına geçecek! Burası sadece SKM değil, burası yeni Türkiye’nin demokrasinin, temel hak ve özgürlüklerin başladığı yer. Diğerlerinin mitingleri bu kadar kalabalık olamaz. Bırakın sizlere hizmet etmeyi  o kadar bereketsizler ki, bastıkları yerde ot bitmez!..Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, teşkilatların ön safhalarına sevgili hanımefendileri geçirmeseydi, sizin temin ederim ki, bu başarılarımız bu kadar yükselmezdi. Sizler bizim için çok önemlisiniz…Bu güzel demokrasi başlangıcının, şöleninin, bu yeni Türkiye habercisinin önce Beykoz’a sonra ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum”.

Konuşmaların sonrasında görkemli bir şekilde açılış kurdelesi kesildi. Daha sonrasında açılışa gelen tüm katılımcılara lokma tatlısı ve etli pilav ikram edildi. 

AK yürekler yüzde 60 hedefi için kenetlendi
Bizi Takip Edin