Alex taraftara Beykoz'dan seslendi!

Fenerbahçe ile sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen Alex De Souza'ya destek veren taraftar Alex'in Beykoz'daki evinin önünde toplandı.

Fenerbahçe ile sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen Alex De Souza'ya destek vermek için sosyal

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe ile sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen Alex De Souza’ya destek veren taraftar Alex’in Beykoz’daki evinin önünde toplandı.

Fenerbahçe ile sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen Alex De Souza’ya destek vermek için sosyal medya aracılığıyla örgütlenen Fenerbahçe taraftarları Alex’in Beykoz’daki evinin önünde toplanarak sevgi gösterisinde bulundu.

Fenerbahçeli yıldız futbolcu Alex’in sözleşmesinin feshedilmesi taraftarları kızdırdı. Sosyal medya aracılığıyla organize olan yüzlerce taraftar dün gece ilk olarak Fenerbahçe Stadı önünde toplandı. Taraftar gurubu daha sonra otomobillerle Alex’in evinin bulunduğu Beykoz Acarkentin girişine geldi. Burada Fenerbahçe Yönetimi aleyhine uzun süre slogan atan taraftar gurubunun sayısı ilerleyen saatlerde bin kişiyi buldu. Tepki gösteren taraftar gurubu daha sonra Acarkent’in girişinde önlem alan polis ve özel güvenlik görevlilerinin tüm engellemelerine rağmen güvenlik bariyerini aşarak Alex’in evinin önüne kadar yürüdüler.

Alex’in evinin önünde toplanan taraftarlar “I Love You Alex“, “Alex’i satanı biz de satarız“, “Sana bunu yapanlar hesapverecek” sloganlarıyla yıldız futbolcuya destek verirken, “Kocaman istifa“, “Yıldırım İstifa” şeklinde sloganlarla Kocaman ve Yıldırım’ı protesto ettiler. Protestocu taraftar gurubunun arasında Gatatasaray ve Beşiktaş’lı taraftarların da bulunması dikkat çekti.

Taraftar gurubu ellerinde meşaleler ve Fenerbahçe bayraklarıyla yıldız futbolcuya destek verirken Alex bir süre sonra evinin penceresine çocuklarıyla birlikte çıkarak taraftarları selamladı. Taraftar gurubu Alex’e lacivert diye seslenirken Alex’de taraftarlara sarı şeklinde bağırarak karşılık verdi. Fenerbahçe taraftarının Alex’e sloganlarla desteği sürerken içeri girdikten bir süre sonra tekrar pencereye çıkan yıldız futbolcu taraftarlara kısa bir teşekkür konuşması yaptı ve çocuklarının korktuğu için taraftar gurubunun dağılmasını istedi. Taraftar gurubu bu konuşmanın ardından yavaş yavaş evin önünden ayrılmaya başladı. Taraftar gurubunun Alex’in evinin önünde toplanması üzerine Acarkent’in önüne gelen çevik kuvvet ekipleri de çevrede güvenlik önlem aldı.

Alex taraftara Beykoz'dan seslendi!
Bizi Takip Edin