Ali Osman Çite'de adaylığını açıkladı

Beykoz'un tanınmış simalarından İş Adamı Ali Osman Çite Haziran 2015 Genel Seçimlerinde AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Nevin Çalışkan ve Adem Sefer'in ardından Beykoz'un tanınmış simalarından İş Adamı Ali…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un tanınmış simalarından İş Adamı Ali Osman Çite Haziran 2015 Genel Seçimlerinde AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Nevin Çalışkan ve Adem Sefer’in ardından Beykoz’un tanınmış simalarından İş Adamı Ali Osman Çite’de Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

2012 – 2014 yılları arasında AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu üyeliği ve İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan İş Adamı Ali Osman Çite, 7 Haziran 2015’de yapılacak Genel Seçimler için AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

İsmail Ağa Cemaati içerisinde etkinliği ile bilinen Ali Osman Çite Marifet Derneği’nin Genel Sekreterliği’ni yapıyor.

İlçemize ve ülkemize daha da fazla hizmet edebilme umuduyla 7 Haziran 2015 Genel seçimleri için AK Parti’den İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı olduğunu söyleyen Ali Osman Çite yapmış olduğu açıklamada “Kısmet olursa Allah’ın izni ve kıymetli hemşehrilerimizin destek ve dualarıyla yola çıktım. Amacım başta Beykoz olmak üzere ülkeme azami hizmet katkısı sağlamaktır. Yapılacak olan seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ali Osman Çite'de adaylığını açıkladı
Bizi Takip Edin