Alibahadır Mahallesinde 13 aile tapusuna kavuştu

Beykoz Belediyesi tarafından Alibahadır Mahallesi'nde 2B tapusunu almaya hak kazanan13 ilçe sakinine tapuları törenle dağıtıldı.

Beykoz'un Alibahadır Mahallesi'nde 2B tapu müracaatlarını yaparak tapu almaya hak kazanan 13 ailenin tapuları düzenlenen t

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi tarafından Alibahadır Mahallesi’nde 2B tapusunu almaya hak kazanan13 ilçe sakinine tapuları törenle dağıtıldı.

Beykoz’un Alibahadır Mahallesi’nde 2B tapu müracaatlarını yaparak tapu almaya hak kazanan 13 ailenin tapuları düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi.

Alibahadır Cami Lokali’nde düzenlenen törene AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Yücel Çelikbilek: “Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” 

Tapu dağıtım töreninde konuşan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: ‘Bölgemizde 2B tapularını henüz almamış vatandaşlarımız vardı. Belediye olarak işlemlerini hızlıca tamamlayarak tapularını hazırladık. Bizler tapularını almaya hak kazanan vatandaşlarımızı tapu idaresine kadar yormayalım, tapularını ayaklarına kadar götürüp teslim edelim dedik. Hayırlı, uğurlu olsun‘ şeklinde konuştu.

Hanefi Dilmaç: “Beykozlunun Beykoz’da kalması için çalışıyoruz”

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç Beykoz Belediyesi’nin tapuların dağıtımı konusunda yoğun bir mesai harcadığını ve her ailenin tapu sahibi olması için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek: ‘Beykoz, Türkiye’de emsal bir ilçedir. 2B’de Özel Proje Alanı’nı uyguladığımız ilçedir. Teknik kadrolarımız, başkan yardımcılarımız, gece gündüz soluksuz bir şekilde çalışarak Beykozlunun Beykoz’da kalması için çalışıyoruz. Hayırlı olsun‘ dedi.

Konuşmaların ardından tapular hak sahiplerine teslim edildi.

Alibahadır Mahallesinde 13 aile tapusuna kavuştu
Bizi Takip Edin