Almanca bilen Beykozlulara iş fırsatı

Çağrı merkezi hizmetlerinde dünya lideri olan Teleperformance, Beykoz'da Almanca bilen takım arkadaşları arıyor.

Çok dilli çağrı merkezi hizmetlerinde dünya lideri olan Teleperformance, Beykoz'da yılsonuna kadar Almanca bilen yüzlerce kişiye istihdam

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çağrı merkezi hizmetlerinde dünya lideri olan Teleperformance, Beykoz’da Almanca bilen takım arkadaşları arıyor.

Çok dilli çağrı merkezi hizmetlerinde dünya lideri olan Teleperformance, Beykoz’da yılsonuna kadar Almanca bilen yüzlerce kişiye istihdam sağlayacak. 3 bin 700 TL Net Maaş ile çalışacak kişilerin ve ileri derecede Almanca bilmesi gerekiyor.

Dünyanın 76 ülkesinde 223 bin üzerinde çalışanıyla çok dilli çağrı merkezi hizmetlerinde dünya lideri olan Teleperformance Beykoz’da Almanca bilen takım arkadaşları arıyor. 3 bin 700 TL Net Maaş, SGK, AGİ, Özel Sağlık Sigortası, Yemek, Prim, Vardiya Uyum Primi ile çağrı merkezinde çalışacak personelin askerliğini yapmış, en az lise mezunu ve ileri derecede Almanca bilmesi gerekiyor.

Anadolu Yakası’nda hizmet verecek iş başvurusu için 0543 312 95 61 numaralı telefondan yada hr@teleperformance.com adresine mail atarak bilgi alınabilir, https://www.kariyer.net/is-ilani/teleperformance-turkiye-kundenbetreuer-in-2159754 linkinden başvuru yapılabiliyor.

Almanca bilen Beykozlulara iş fırsatı
Bizi Takip Edin