Anında Hizmet Kavacık'ta

Beykoz Belediyesi ‘Anında Hizmet’ programı kapsamında bu hafta tüm ekipleriyle Kavacık Mahallesi’ne hizmet ulaştırıyor.

Belediye ekipleri tarafından mahallenin cadde ve sokaklarında yapılan çalışmalarla eksikler giderildi. Gün boyu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi ‘Anında Hizmet’ programı kapsamında bu hafta tüm ekipleriyle Kavacık Mahallesi’ne hizmet ulaştırıyor.

Belediye ekipleri tarafından mahallenin cadde ve sokaklarında yapılan çalışmalarla eksikler giderildi. Gün boyu istinat duvarı yapımı, asfaltlama, budama gibi pek çok hizmet tamamlandı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de Kavacık Mahallesi sakinleri ve esnafını ziyaret etti.

Kavacık Mahallesi’nde “Anında Hizmet Üretimi” çalışmaları kapsamında istinat duvarlarından kaldırımların onarılmasına, yolların asfaltlanmasından merdiven yapımına ve ibadet yerlerinin temizliğine pek çok hizmet tamamlanarak mahalle pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuldu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Kavacık Mahallesi’ni adım adım gezerek sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yücel Çelikbilek vatandaşların evlerine konuk olurken, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri de bölge esnafını ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle sohbet ederek taleplerini dinleyen Başkan Çelikbilek tüm çalışmaları yakından takip etti. Başkan Çelikbilek ayrıca çeşitli evlere taziye ve hasta ziyaretinde bulundu.

Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan sağlık taramasında ise 100 vatandaşa açlık kan şekeri ve kolesterol ölçümü hizmeti verildi.

Anında Hizmet Kavacık'ta
Bizi Takip Edin