Anında Hizmet Kaynarca Köyü'nde

Beykoz Belediyesi’nin köylere yönelik başlattığı Anında Hizmet Üretim Programı Kaynarca Köyü’nde verilen bir dizi hizmetle devam etti.

Beykoz Belediyesi’nin köylere yönelik başlattığı Anında Hizmet Üretim Programı Kılıçlı, Zerzevatçı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin köylere yönelik başlattığı Anında Hizmet Üretim Programı Kaynarca Köyü’nde verilen bir dizi hizmetle devam etti.

Beykoz Belediyesi’nin köylere yönelik başlattığı Anında Hizmet Üretim Programı Kılıçlı, Zerzevatçı, Cumhuriyet, M. Şevketpaşa ve Bozhane Köyü’nün ardından Kaynarca Köyü’nde verilen bir dizi hizmetle devam etti.

Kaynarca Köyü’nde 12 Temmuz Perşembe tüm gün devam eden uygulamayla Kayın Çıkmazı ve Köprülü Çıkmazı’nda bozuk olan yolların asfalt-yama çalışmaları tamamlandı, Yapraklı Sokak ise programa alındı.  

Temizlik işleri ekipleri köy genelindeki sokaklar, yol kenarlarındaki ot ve çalıları ile  köy anaokulunun bahçesini temizledi.  

Top Sahası Tesviye Edildi

Kaynarca ve civar köylerdeki gençlerin futbol oynamak için sıkça tercih ettikleri top sahası da fen işleri ekipleri tarafından tesviye edilerek kış aylarında meydana gelen su birikintileri ve kanal tıkanıklıkları giderildi.

Ücretsiz Sağlık Taraması

Gezici Sağlık Otobüsü muhtarlık binası önünde ücretsiz sağlık taraması hizmeti verdi. Uzman sağlık ekipleri önleyici sağlık uygulamaları kapsamında kemik yoğunluğu ölçümü, göz bozukluğu ve tansiyonu, işitme testi, kan şekeri, kolesterol ve trigliserid ölçümlerini yaptı.   

İBB ekipleri de yağmursuyu kanallarını kontrol ederek tıkalı kanalları açtı.

Anında Hizmet Üretim Programı 19 Temmuz 2012 Perşembe günü Poyrazköy’de uygulanacak.

Anında Hizmet Kaynarca Köyü'nde
Bizi Takip Edin