'Anında Hizmet' programı Çamlıbahçe'de

Beykoz’un mahallelerde sürdürülen ‘Anında Hizmet’ programı bu hafta Çamlıbahçe Mahallesi’nde gerçekleştiriliyor.

Mahallenin cadde ve sokakları yapılan çalışmalarla elden geçirilerek eksikleri gideriliyor. Belediye ekipleri mah

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un mahallelerde sürdürülen ‘Anında Hizmet’ programı bu hafta Çamlıbahçe Mahallesi’nde gerçekleştiriliyor.

Mahallenin cadde ve sokakları yapılan çalışmalarla elden geçirilerek eksikleri gideriliyor. Belediye ekipleri mahallede gün boyu istinat duvarı yapımı, yağmur kanalları temizliği gibi pek çok hizmeti tamamladı. Uzun sürecek çalışmalar ise bir hafta içinde bitirilecek. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de, bugün yağan sağanak yağmur nedeniyle mağdur olan Çamlıbahçe sakinlerini ziyaret ederek taleplerini dinledi

Çamlıbahçe Mahallesi’nde “Anında Hizmet Üretimi” çalışmaları kapsamında gün boyu istinat duvarlarından yolların asfaltlanmasına, kaldırımların onarılmasından merdiven yapımına, yolların yıkanması ve ibadet yerlerinin temizliğine ve yağmur kanalı temizliğine pek çok hizmeti tamamlayan Beykoz Belediyesi ekipleri, mahallenin ihtiyaçlarına anında karşılık verdi.

Çamlıbahçe’de Sağanak Yağışa Anında Müdahele

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çamlıbahçe Mahallesi’ni karış karış gezerek sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yücel Çelikbilek’e Belediye Başkan Yardımcıları, Çamlıbahçe Muhtarı Necmettin Kahveci eşlik etti. Sağanak yağış nedeniyle evleri zarar gören mahalle sakinlerini dinleyen Başkan Çelikbilek, mağdur vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi ve çalışmaların hemen tamamlanması konusunda ilgili birimlere talimat verdi. Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Çelikbilek, tüm çalışmaları yakından takip ederek yerinde inceledi.

Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan sağlık taramasında ise 50 vatandaşa açlık kan şekeri, kolesterol ölçümü hizmeti verildi.

'Anında Hizmet' programı Çamlıbahçe'de
Bizi Takip Edin