Anında hizmet Soğuksu'da!

Beykoz’daki mahallelerin sorunlarını yerinde tespit ve çözüm için başlatılan Anında Hizmet Üretim Programı, Soğuksu Mahallesi’nde iş başındaydı.

Beykoz’daki mahallelerin sorunlarını yerinde tespit ve çözüm için başlatılan Anında Hizm

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’daki mahallelerin sorunlarını yerinde tespit ve çözüm için başlatılan Anında Hizmet Üretim Programı, Soğuksu Mahallesi’nde iş başındaydı.

Beykoz’daki mahallelerin sorunlarını yerinde tespit ve çözüm için başlatılan Anında Hizmet Üretim Programı’yla Soğuksu Mahallesi’nde asfaltlamadan yol bakımına, ilaçlamadan temizliğe kadar pek çok hizmet tamamlandı.

Beykoz Belediyesi’nin farklı birimlerinden oluşturulan “Anında Hizmet” ekipleri, iş makineleri ve ekipmanlarla bugün sabahın erken saatlerinde hazır bulundukları mahallede gün boyunca hummalı bir çalışma yürüttü. 

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler cadde ve sokaklarda onarım, duvar örme, merdiven yapımı, asfaltlama ve yol bakımını yaptı.  

Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de parklara bakım yaparak mahalle genelindeki ot ve çalıları temizledi, çevreye rengârenk mevsim çiçeklerinden dikildi.

Anında Hizmet Uygulaması’nda Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından Sağlık Otobüsü’nde mahalledeki vatandaşlara açlık kan şekeri, kolesterol, kemik yoğunluğu ölçümü ve göz tansiyonu ölçümü ile göz kontrolü hizmeti verildi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Muhtarlar ve Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu ile mahalle esnafını ve vatandaşları ziyaret ederek taleplerini ve beklentilerini dinledi.

Başkan Çelikbilek ve beraberindeki heyet daha sonra Çiğdem Mahallesi’nde yapımı tüm hızıyla devam eden Çiğdem Merkez Camii inşaatını ziyaret etti.

Anında hizmet Soğuksu'da!
Bizi Takip Edin