Ankara’dan Beykoz’a iki ödül geldi!

Beykoz Belediyesi, bu yıl ikincisi düzenlenen “Tam Bana Göre Gençlik Festivali”nde, spor ve kültür-sanat alanındaki çalışmalarıyla “Genç Belediye Ödülü” alırken, ücretsiz eğitimlerin verildiği “Baruthane Sanat” özel ödül
  • 13.10.2022 00:00:00

Beykoz Belediyesi, bu yıl ikincisi düzenlenen “Tam Bana Göre Gençlik Festivali”nde, spor ve kültür-sanat alanındaki çalışmalarıyla “Genç Belediye Ödülü” alırken, gençleri modern ve klasik sanatla buluşturan “Baruthane Sanat” özel ödüle layık görüldü.

galeri isankara dan beykoz a iki odul geldi 9898

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı'nca bu yıl ikincisi düzenlenen “Gençlik ve Yerel Yönetimler” temalı “Tam Bana Göre Gençlik Festivali”, Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde yapıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı yapılan ve Türkiye'nin en büyük gençlik festivali özelliğini taşıyan etkinlikte müzik dinletileri, konserler, genç sanatçıların sahneleri, tiyatro, sinema ve e-spor etkinlikleri de gerçekleştirildi.

Beş gün boyunca yaklaşık 300 etkinliğe ev sahipliği yapan festivalde, AK Partili belediyeler açtıkları stantlarla misafirleri karşıladı, faaliyetlerini sergileyip, hizmetlerini anlattı.

galeri isankara dan beykoz a iki odul geldi 6113

BEYKOZ BELEDİYESİ’NE İKİ ÖDÜL BİRDEN

Festival kapsamında "Yerel Yönetimler ve Gençlik Projeleri" yarışmasında belediyelere ödül verildi. Bu ödüllerde biri de Beykoz Belediyesi’ne verildi.

Beykoz Belediyesi, 7’den 77’ye herkese dokunan spor, kültür-sanat çalışmalarını kapsamında “Genç Belediye Ödülü” ile ücretsiz eğitimlerin verildiği, gençleri modern ve klasik sanatla buluşturan “Baruthane Sanat” projesi özel ödüle layık görüldü.

galeri isankara dan beykoz a iki odul geldi 5625

Ödülü, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Gençlik Modellemeleri Ege Bölge Koordinatörü Nuh Dursun Ozan’ın elinden aldı.

“BU BAŞARI BEYKOZLU GENÇLERİN”

Belediye Başkanı Murat Aydın, ödül almanın mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi:

“Türkiye’nin En Büyük Gençlik Festivali Tam Bana Göre Festival’den iki ödülle dönüyoruz. Spor ve kültür-sanat alanındaki çalışmalarımızın tamamı “Genç Belediye Ödülü”ne layık görülürken, gençleri modern ve klasik sanatla buluşturan “Baruthane Sanat” ise özel ödüle layık görüldü. Bu başarıda emeği olan mesai arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Bu başarı Beykoz’un, Beykozlu gençlerin.”

İlgili Haberler