Arda Turan Beykoz'dan 5 milyon dolara villa aldı

Başakşehir'in ünlü futbolcusu Arda Turan, 5 milyon dolara Beykoz'da çok sayıda ünlünün de yer aldığı Çubuklu Vadi Evleri’nde 600 metrekarelik bir villa satın aldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önceki yıl Barselona'dan Başakşehir'e transfer olan ünlü futbolcu Arda Turan, üç katlı bir villa kiralayıp o dönem sevgilisi olan Aslıhan Doğan'ın da ailesiyle oturduğu Beykoz Çubuklu Vadi Evleri’ndeki ünlüler arasına katılmıştı. 

Şahan Gökbakar, Türkan Şoray, Engin Altan Düzyatan ve daha pek çok ünlü isimle komşu olan Turan, eşi Aslı Hanım ile evlendikten sonra da bu villada oturmaya devam etmişti. İkinci oğullarını kucaklarına almaya hazırlanan çift, kiracı olarak oturdukları sitede ev sahibi oldu. Arda Turan, yaklaşık 5 milyon dolara el değiştiren, sitenin en büyük villalarından biri olan 600 metrekarelik bir villa satın aldı.

Turan çiftinin villası, sitenin en yüksek yerinde, 2 dönüm bahçe içinde yer alıyor. 5 oda 3 salondan oluşan villanın bahçesinde büyükçe bir yüzme havuzu da var. Çift, villanın dekorasyonu için bir iç mimarla anlaşmış ama koronavirüs nedeniyle çalışmalar durmuş.

Çift, Asil Aslan dünyaya gelene kadar yeni yuvalarına geçmeyi planlıyorlar. 

Arda Turan Beykoz'dan 5 milyon dolara villa aldı
Bizi Takip Edin