Artvinliler, iftar sofrasında bir araya geldi!

Artvinliler Hizmet Vakfı'nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar sofrasında yine tüm Artvinliler bir araya geldi.

Artvinliler Hizmet Vakfı ve Beykoz Artvinliler Derneği'nin işbirliği ile İBB Sosyal Koru Tesisleri'nde düzenlenen geleneksel…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Artvinliler Hizmet Vakfı’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar sofrasında yine tüm Artvinliler bir araya geldi.

Artvinliler Hizmet Vakfı ve Beykoz Artvinliler Derneği’nin işbirliği ile İBB Sosyal Koru Tesisleri’nde düzenlenen geleneksel iftar sofrası yine tüm Artvinlileri bir araya getirdi.

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla’nın da aralarında bulunduğu iftar yemeğine; Eski Zonguldak Valisi Sami Seçkin, iş adamı ve aynı zamanda Artvinliler Hizmet Vakfı Danışma Kurulu Başkanı İsmet Acar, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, İlçe Halk Eğitim Müdürü Beycan Kal, Beykoz Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun ve bir çok vakıf üyesi aileleri ile birlikte yemeğe katıldı.

Gecenin konuşmasını Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı Hakan Bekar yaptı. Bekar, son yıllarda toplum olarak sevgiye ve hoşgörüye ihtiyaç duyduğumuzu belirterek; “İşte böylesi bir ortamda ailemiz, komşumuz, hemşerilerimiz dahası bir ülke olarak bizi bize kavuşturan, bizi sevgi ve hoşgörü ile aynı sofraya oturtan Ramazan ayının her günü her iftar sofrası fazlasıyla kıymetlidir” dedi.

Artvinliler, aynı sofrada buluşmanın mutluluğu ile doyasıya birbiriyle sohbet etti.

Artvinliler, iftar sofrasında bir araya geldi!
Bizi Takip Edin