Aydın Düzgün bu açıklamayı hangi kafayla yaptı?

Beykoz'da hezimete uğrayan CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün'ün suçlu aramaya çalışması şaşkınlık yarattı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Cumhur ittifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın aldığı 3

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da hezimete uğrayan CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün suçlu aramaya çalışması şaşkınlık yarattı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Cumhur ittifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım’ın aldığı 3 bini aşkın oyun tutanaklara işlenmediği ya da birleştirme tutanaklarına yansıtılmadığı ifade edilmişti.  Konunun Beykoz Güncel tarafından haberleştirilmesi CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ü rahatsız etti.

Beykoz Güncel Haber’in konuyla ilgili haberini partilileri birbirleriyle karşı karşıya getirmek amacıyla yayınladığını söyleyen CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün Beykoz’da yaşadığı ağır hezimeti ört bas etme çabasına girmesi tepki topladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri ile ilgili maddi hatalardan kaynaklanan oylar ile geçersiz sayılan oyların aynı olmadığını bilmeyecek kadar konuya hakim olan CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün suçlu aramaya çalışması şaşkınlık yarattı.

AK Parti’nin yapmış olduğu itiraz sonucunda yapılan yeniden sayım işlemi sırasında, Adalet ve Kalkınma Partisi’ne 150, Cumhuriyet Halk Partisi’ne 74 ilave oy çıktığını da ifade eden Düzgün, Beykoz Güncel’de de sonuçların aynen bu şekilde yayınlandığından habersiz açıklama yapması, ‘Aydın Düzgün bu açıklamayı hangi kafayla yaptı?’ sorularını da beraberinde getirdi.

Aydın Düzgün açıklamasının devamında, Beykoz Güncel Haber’in bu sonuçları iyi bilmesine, içinde olmasına rağmen çarpıtmaya çalıştığını iddia ederken, “Beykoz’umuz bütün partililer için söylüyorum ki ne bu gün nede bundan önce hiç sorun çıkmamış nadir bir ilçedir. Bu arkadaşlar niçin karıştırmak istiyorlar partilileri. Beykoz vatandaşlarını bir birleriyle karşı karşıya getirme çabalarını anlamış değiliz. Çıkarmak istedikleri kavgadan beklentilerinin ne olduğunu da anlamış değiliz belli ki bir yerlerden aldıkları ya da aldıklarını sandığımız direktifleri yerine getirme çabası içerisindeler.’ ifadelerine yer verdi.

Aydın Düzgün bu açıklamayı hangi kafayla yaptı?
Bizi Takip Edin