AYEDAŞ'tan şok hizmet

AYEDAŞ, Beykoz Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen çalışmanın bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Belediye önünde yapılan toplantıda yöneticilere ve halka çalışmayla ilgili bilgi verildi. AYEDAŞ, bir hafta boyunca Beykoz?daki elektrik sorunlarıy

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AYEDAŞ, Beykoz Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen çalışmanın bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Belediye önünde yapılan toplantıda yöneticilere ve halka çalışmayla ilgili bilgi verildi. AYEDAŞ, bir hafta boyunca Beykoz?daki elektrik sorunlarıyla ilgili yoğun bir çalışma yapacak. Halkın ve muhtarların şikayetçi oldukları ışıklandırma sorunlarının bitmesi amaçlanıyor.

Planlanan çalışma hakkında bilgi veren AYEDAŞ Genel Başkanı İbrahim Leventoğlu, ? Problemlerin hepsini bitireceğiz. Başkan Çelikbilek aydınlatmadan şikayetçi. Amacımız ışıl ışıl bir Beykoz oluşturmak.? dedi. Bölgenin ormanlık bir alan olduğuna dikkat çeken Leventoğlu, ? Bölgede ormanlık ve havai alanlar var. Bakımları ciddi çalışma gerektiriyor. Bu eksiklerimizi gidereceğiz.? dedi. Yeni bir çalışma içinde olduklarını söyleyen Leventoğlu, ?Artık vatandaşlarımız bizim ayağımıza gelmeyecek. Problem olduğu zaman biz vatandaşlarımızın ayağına gideceğiz.? dedi.

 

Bu çalışmaların vatandaşlar için olduğunu söyleyen Çelikbilek, ? Bir hafta boyunca AYEDAŞ bütün imkânlarıyla Beykoz?un bütün bölgelerindeki sorunlarını gidermeye çalışacak.? dedi. Çelikbilek, çalışmalar bir hafta içerisinde bitmezse AYEDAŞ yetkililerinin daha sonraki zamanlarda eksiklerini gidereceğini, bunun bir haftalık ek bir çalışma olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından işçiler araçlarına binerek çalışmalara başladı.

AYEDAŞ'tan şok hizmet
Bizi Takip Edin